WinDVD Pro 12 (Corel Corporation)

ESDWD12PRML
В наявності
Безкоштовна доставка
3899 грн з ПДВ
Тип: Для перегляду мультимедіа
0 відгуків

Corel WinDVD є програмним забезпеченням для відтворення відео, Blu-ray (доступний у версії Pro і Plus) і DVD-дисків і займає одну з лідируючих позицій серед продуктів такого класу.

У новій версії програми була підвищена продуктивність, покращена підтримка Blu-ray, додана нова функція апаратного масштабування і технологія Trimension All2HD, яка дозволяє оптимізувати якість відео стандартної чіткості (SD) і збільшити його роздільну здатність до рівня відео високого дозволу (HD).

Інтерфейс програми оновився і нагадує інтерфейс програвача Windows Media, однак використовує переваги технології Aero Glass. У Windows 10 програма WinDVD Pro 2022 інтегрується з панеллю завдань Windows і використовує списки переходів, що дозволяє швидко відтворювати фільми на DVD і Blu-ray диски прямо на панелі завдань Windows 10. Крім цього, WinDVD Pro 2022 підтримує технологію Windows Touch, дозволяючи управляти відтворенням фільмів через сенсорний екран.

Об'ємний звук найвищої якості забезпечує аудіоконтроллер програми, в тому числі і завдяки вмісту в ньому функцій Dolby Digital, Dolby Headphone, Dolby Virtual Speaker, DTS Digital Surround Sound і SRS TruSurround XT. Підвищену якість зображення забезпечуючи за рахунок прискорення графіки Intel Clear Video і nVidiaPureVideo, підтримки процесорів Intel Core 2 Duo, використання функцій Progressive De-interlacing і спеціальних візуальних ефектів, а також завдяки підтримці нової технології TrimensionDNM.

Corel WinDVD підтримує різноманітні формати, що дозволяють переглядати відеофайли популярних форматів прямо з фото - або відеокамери. Є підтримка технології BD-Live, що відкриває доступ до додаткових інтерактивних функцій при перегляду диска, а також різних інтернет-сервісів.

Corel WinDVD надає можливість організувати потокове відео через домашні мережі UPnP для перегляду DVD-дисків або відео на телевізорі з великим екраном стандарту HDTV і об'ємним звуком.

Засобами програми забезпечується оптимізація роботи від батареї, що дозволяє продовжити час автономного відтворення на портативних комп'ютерах під управлінням Windows Vista або Windows 7 без шкоди якості відеозображення і без переривань.

Компанія Corel пропонує дві версії програми WinDVD 2022 — Standard і Pro. Версія Pro включає в себе функцію відтворення фільмів Blu-ray і розширеними можливостями.

Тип
Для перегляду мультимедіа
Відгуки WinDVD Pro 12 (Corel Corporation)

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

  • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
  • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
  • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
  • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
  • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.