Action-adventure ігри для PC

На сторінку:
Сортування:
Grand Theft Auto V (GTA 5). Premium Online Edition
#16173819 Нема в наявності

Grand Theft Auto V (GTA 5). Premium Online Edition
Action-adventure ігри для PC

 

У світі комп'ютерних ігор є жанр, який підкорив серця мільйонів гравців - action-adventure ігри pc. Комбінуючи в собі динамічний ігровий процес, якісну графіку і музику, цікаві сюжети, екшен ігри дарують яскраві емоції. Зануримось у світ action/rpg гри, розберемо ігрову концепцію і чим екшен так чіпляє мільйони фанатів по всьому світу.

Чому екшен ігри такі популярні?

Ігри action rpg пропонують гравцям отримати унікальний досвід і об'єднують у собі цікавий сюжет, активність дій, захопливі поєдинки та графіку з музикою. Емоційна насиченість - це те, що отримує користувач під час ігрового процесу. Просто неможливо встояти перед можливістю зануритися у віртуальний світ, де долі персонажів залежать від нашого рішення і дій.

Віртуальні світи настільки продумані та промальовані, що створюється відчуття повного занурення. Унікальна механіка і фізика, яку мають action/rpg ігри на пк дають потужну взаємодію між гравцем і сюжетом. Саме тому дуже популярні екшн ігри від першої особи. У такому разі ви не просто граєте за персонажа, ви стаєте цим персонажем і проживаєте його життя і долю, нехай навіть і через монітор.

Еволюція ігор у жанрі екшн

Цей жанр має дуже цікаву історію та еволюцію. Усе почалося з простих аркадних ігор та автоматів, які використовувалися в 70-ті роки минулого століття. Знаменитий "Pac-Man" (1980) створив основу для розробки цілого жанру.

У 1990-ті ігрові приставки стали потужнішими і почали з'являтися перші 3D ігри екшн. Тривимірні світи здійснили еволюцію жанру, з'явилися перші потужні ігри, які багато хто пам'ятає й досі: "Doom" (1993) і "Quake" (1996). Вони повністю змінили сприйняття ігрового процесу.

У 2000-ті відбувається нова ера для активних ігор, з'являється кінематографічність. Сюжети стають епічнішими, герої набувають характеру, а гравці стають "учасниками" ігрового процесу, немов потрапляють у кіно.

З'являються легендарні "Tomb Raider" (1996) і "Uncharted" (2007), і action adventure ігри pc посідають провідні рейтинги, стають практично на кожен домашній комп'ютер і обговорюються за сімейним столом.

Золота епоха екшн-ігор

2010-ті роки можна по праву вважати "Золотою епохою" розвитку екшен ігор. Відбувається вибухове зростання популярності екшену, з'являються "Grand Theft Auto V" (2013) і "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" (2017). Тепер гравцям доступний відкритий світ, повна свобода дій і навіть впровадження технологій віртуальної реальності та повна взаємодія з ігровим середовищем. Саме тому ігри action pc популярні досі і цінуються гравцями по всьому світу.

Особливості механіки гри в екшен-іграх

Захопливий ігровий процес зумовлений незвичайними механіками геймплея. Ось кілька особливостей:

  • Динамічні сутички, поєднані зі стратегічними рішеннями. Бойова система ігор унікальна, вона дає повне залучення і занурення. Ви воюєте з іншими гравцями або НПС, використовуючи досвід і різну зброю. Поєднуєте навички персонажа і своє стратегічне мислення. Долаєте складні перешкоди. Це дає унікальний ігровий досвід і насолоду від ігрового процесу.

  • Система платформ дає змогу відпрацьовувати навички координації та точності. Гравець долає рельєфні перешкоди, взаємодіє з навколишнім світом і текстурами.

  • Стелс-геймплей дає можливість розвивати сюжет по-різному. Не обов'язково вступати в сутичку з ворогами, завжди можна знайти другий спосіб досягти цілей.

  • Наративні елементи, які занурюють у світ персонажа. Взаємодія з НПС, сюжетні гілки, прийняття рішення - все це впливає на ігровий процес.

  • Action rpg ігри для pc дарують яскраві емоції та унікальну можливість занурення у віртуальний світ. Різноманітність механік дає змогу розвивати сюжет і робити процес гри захопливим.

Які існують піджанри екшен ігор

Ігри на ПК екшн стилю можна розділити на піджанри:

  • Шутери від першої особи (First-Person Shooters, FPS) - гравець бачить світ очима персонажа;

  • Шутери від третьої особи (Third-Person Shooters, TPS) - гравець спостерігає з боку;

  • Hack and Slash - ігри, в яких гравці б'ються з безліччю супротивників, використовуючи потужні атаки і комбо;

  • Пригодницькі екшени - ігри, що об'єднують елементи екшену і пригоди, в яких гравці досліджують світи, вирішують головоломки і б'ються з ворогами.

Найкращі action rpg ігри на pc ті, які цікаві особисто вам. Потрібно спробувати різні і вирішити, що вам більше подобається. У нас ви можете завантажити ігри на ПК екшн жанру і насолодитися віртуальним світом.

Кілька прикладів чудових екшен ігор

Історія оповіді - один із головних плюсів ігор у цьому жанрі. Найкращі action ігри на pc ті, які мають цікавий сюжет, відкритий світ і свободу дій. Наприклад, "The Witcher 3: Wild Hunt" (2015). Можна сміливо говорити, що це найкраща екшн-гра, яка з перших секунд затягує у свій сюжет.

"Life is Strange" (2015) не сильно відстає в епічності сюжету. Тут розповідь відіграє ключову роль, а дія гравця безпосередньо впливає на сюжет.

"Horizon Zero Dawn" (2017) - захоплива екшен-гра, яка пропонує глибоку історію та унікальний світ, у якому головна героїня - Елой, досліджує зруйновану Землю, населену роботами-хижаками. Гра поєднує приголомшливу графіку, динамічні бої та захопливу сюжетну лінію, яка захопить гравців на багато годин.

Відкриті світи в "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" (2017), "Red Dead Redemption 2" (2018), "Assassin's Creed Valhalla" (2020) захоплять вашу увагу. А в іграх "Half-Life: Alyx" (2020), "Beat Saber" (2018), "Asgard's Wrath" (2019) ви можете вивчати світ за допомогою віртуальної реальності.

Висновок

Екшн РПГ ігри по праву вважають найкращим жанром. Вони чинять величезний вплив на ігрову індустрію і стають невід'ємною частиною культури розваг. Ігровий екшен продовжує дарувати нам незабутні моменти та захопливі пригоди. Вибирайте на нашому сайті сучасні екшен-ігри, відкривайте для себе нові віртуальні світи і насолоджуйтеся динамічним ігровим процесом.