Як підібрати онлайн ігри

На сторінку:
Сортування:
Як підібрати онлайн ігри

Сьогодні практично кожен дорослий і дитина любить грати в ігри онлайн. Якщо раніше вони були призначені для того, щоб просто весело проводити час, то сьогодні ігри онлайн на ПК можуть бути не тільки розважальними, а й пізнавальними та навіть навчальними. Саме тому проведення часу за комп'ютерними іграми популярне серед дітей і дорослих. 

Як з'явилися комп'ютерні ігри?

З'явилися онлайн ігри приблизно в той самий час, коли й комп'ютери. Спочатку ігри були створені в текстовому форматі в 1978 році. Уже після 1984 року почали активно створюватися онлайн ігри з різною графікою. У зв'язку з розвитком соціальних мереж стали з'являтися ігри для соціальних мереж, а також мобільних телефонів. Саме це стало проривом у розвитку онлайн ігор. 

Основні типи онлайн-ігор

Загалом існує кілька різновидів онлайн-ігор, до найпопулярніших можна віднести:

 • файтинги;
 • квести;
 • стрілялки;
 • логічні;
 • настільні;
 • симулятори;
 • MMORPG;
 • стратегічні.

Підбирати потрібну гру необхідно залежно від: статі, віку, а також інтересів або ж особистих уподобань. Існує низка ігор, які користуються популярністю: 

· MMORPG. Така онлайн-гра призначена для великої кількості людей. Грати можна практично з мільйоном гравців. Користувач може зареєструватися під будь-яким псевдонімом, вказати стать і вік. Тут зібрано велику кількість персонажів, а також присутні касти. Головною відмінною характеристикою цієї онлайн-гри є те, що користувач може керувати як своїми власними персонажами, так і своїм світом. Користувач може вибирати абсолютно різних персонажів для гри. Усі вони різнопланові, що робить гру характерною. За бажання можна брати участь у квестах і змаганнях.

· Багатокористувацькі бойові арени. Онлайн-гра поєднує в собі рольові комп'ютерні ігри, а також різні стратегії реального часу. Між собою у гравців відбувається змагання на карті певного виду. Необхідно знищити найважливішу будівлю противника. Керувати можна тільки одним персонажем, героєм.

· Шутери від першої особи. У цій грі відбуваються змагання із застосуванням вогнепальної зброї. Згодом ця гра вдосконалювалася і була зроблена в 3D графіці. Головною особливістю гри є те, що гравець бачить все очима свого персонажа, що робить гру більш реалістичною. Грати в цю гру можна спільно, перебуваючи на певному рівні.

· Стратегії в реальному часі. Назва цієї гри вже говорить сама за себе, оскільки всі дії відбуваються в режимі реального часу. Учасники контролюють свої будівлі, бази та інші споруди. У грі є поняття мікро- й макроконтролю, коли можна контролювати одну будівлю або ж цілий район. Така гра підходить як для однієї людини, так і для компанії. 

Вибір конкретної гри залежить від ваших уподобань і бажаного досвіду гри. Врахуйте також вікові рекомендації та обмеження для кожної гри, щоб вибрати відповідний варіант. Незалежно від обраного жанру, онлайн-ігри надають можливість взаємодії з іншими гравцями та насолоджуватися віртуальним світом, створеним розробниками.

Соціальне значення онлайн-ігор

Якщо раніше вважалося, що ігри онлайн на ПК це тільки азартні ігри, в які краще не грати, то сьогодні все змінилося і комп'ютерні ігри стали чудовим часом для проведення дозвілля. Саме ігри онлайн дають змогу кожному з нас зануритися у віртуальний світ, відпочити від рутини та зануритися в іншу реальність. Це дає змогу розслабитися, відпочити від проблем. Якоюсь мірою таке проведення часу навіть має психотерапевтичний ефект.

Дослідження продемонстрували, що люди, які грають в онлайн-ігри не є агресивними, а навпаки допомагають розвинути швидку реакцію, а також уважність. Також під час онлайн ігор тренується зір. Сьогодні ігри можуть бути найрізноманітнішими, які розраховані на двох або ж цілу компанію. Тому грати в мініігри можна цілим колективом, наприклад на роботі.

Таким чином у мережі створюються цілі групи, де люди знаходять однодумців і починають спілкуватися не тільки на тему гри. Такі спільноти досить корисні для підлітків, які шукають друзів і однодумців, а також для людей, яким важко сходитися з людьми в реальному житті. Також варто зазначити, що сьогодні онлайн-ігри монетизовані.  Можна брати участь у змаганнях і отримувати дохід. Знайти відповідний варіант ігор можна як для сильних, так і для слабких ПК. 

Ігри для різного віку на сайті Allsoft: вибирай, грай, насолоджуйся!

Вибрати онлайн-ігри можна не тільки для дорослих, а й для підлітків можна на сайті компанії Allsoft. Ігри для хлопчиків і для дівчаток безумовно відрізнятимуть за персонажами та локаціями. Перед тим як вибрати ігри, в які ви будете play, варто ознайомитися з сюжетом і принципами гри. На сайті Allsoft ви зможете знайти:

 • гонки;
 • стрілялки;
 • машинки;
 • ігри без завантаження;
 • та інші види. 

На сайті зібрані всі найкращі ігри, для різного віку які розраховані на 2 або ж більше осіб. Грати можна в будь-який відповідний час по Україні.