Xbox Live Gold в Україні

На сторінку:
Сортування:
Xbox Live Gold в Україні

 

Сервіс Xbox Live Gold - додаткова служба для багатокористувацьких ігор від компанії Microsoft для власників ігрових консолей Xbox усіх поколінь (починаючи від 360 і до Series X). Першу її версію було представлено ще 2002 року. Природно, зараз можливості, які надає підписка Xbox Live, істотно розширили. Це не тільки новий досвід багатокористувацьких взаємовідносин у сучасних іграх, а й безоплатний доступ до ігор та ексклюзивів Xbox.

Коротка історія

Xbox Gold Live був представлений ще 2002 року під час Xbox Original. Кардинальні оновлення сервісу Майкрософт провела спершу у 2005 році, з виходом 360, потім - у 2013, з виходом покоління "One" ігрової консолі. При цьому Xbox Live в Україні офіційно до нинішніх пір не представлений. Але скористатися ним можна за допомогою активації Xbox Live gift card.

У каталозі ігор за передплатою користувач отримує доступ не тільки до багатокористувацьких проєктів, а й до ААА-ігор, інді-ігор, а також ексклюзивам Xbox, доступним виключно на ігровій платформі.

Ігри

Маючи Xbox Live account, користувачеві надається доступ до гри мережею, а разом з цим щомісяця він отримує від 2 до 4 ігор безплатно:

·   1-2 гри для застарілих платформ (працюють за зворотною сумісністю);

·   1-2 гри для нового покоління (One і Series S/X).

При цьому Microsoft роздає як ААА-тайтли (наприклад, Gears of War), так і інді (Rogue Legacy, Frostpunk), і навіть ексклюзиви (The Ascent, ExoMecha).

Реєстрація в Xbox Live дійсно є мало не обов'язковою для отримання належного ігрового досвіду на ігрових консолях від Microsoft. Адже без підписки навіть у безплатні багатокористувацькі проєкти грати в мережевому режимі не вийде.

Live Gold і GamePass: відмінності

Buy Xbox Live Gold - це підписка, що розширює можливості акаунта, а також дає доступ до безплатних продуктів для ігрової консолі. Тоді як Game Pass - підписка, що дає змогу грати в нові ігри без їхньої безпосередньої купівлі. І слід зазначити, що в Xbox Live реєстрація доступна виключно на консолях, тоді як Game Pass також працює на ПК під управлінням Windows.

Для власників Game Pass з уже активованим пакетом Xbox Live Gold купувати не потрібно: він за замовчуванням надається в рамках єдиної підписки.

Переваги підписки Live Gold

Основні можливості, які дає в Xbox Live вхід:

·   мережеві битви й турніри;

·   різні знижки при купівлі тайтлів;

·   участь у безплатних роздачах Xbox 360 Live, One, Series;

·   додаткові скіни, доступ до груп і багато іншого, що надають користувачам самі розробники.

Також для тих, хто наважиться Xbox 360 Live купити, іконка акаунта буде відзначена відповідним знаком. Потрібно розуміти, що підписка - це також доступ до численних турнірів, що дає абсолютно новий користувацький досвід з ігровою консоллю. Разом з цим надається можливість соціальної взаємодії: закриті клуби, списки друзів і матчі разом з ними, геймерські теги, швидкий пошук нових ігор за інтересами. У Xbox 360 Live реєстрація хоч і не обов'язкова, але без неї гравець позбавляється величезного спектра ігрових можливостей, які надає консоль від Майкрософта.

Переваги та проблеми розробників, які запускають свої ігри в Xbox Live

Ключові переваги, які розробникам надає підписка користувачів Xbox Live 12 month:

·   новий формат взаємодії з аудиторією;

·   організація багатокористувацьких турнірів, "сходок", закритих клубів, надання альфа- і бета-тесту своїх нових продуктів;

·   стимулювання переходу на преміумакаунти (якщо передбачені конкретним проєктом);

·   організація битв у кросплатформенному форматі.

При цьому обслуговування мережевих сервісів бере на себе повністю команда Microsoft. Єдина проблема розробників у цьому випадку - необхідність у постійному контакті з аудиторією для утримування інтересу публіки до випущених ігор.

На жаль, у деяких країнах сервіс офіційно не представлений. Xbox Live Україна реєстрація доступна, але оплата прямо через сайт Майкрософт або інтерфейс консолі неможлива. Як оплатити Xbox Live в Україні? За допомогою купівлі цифрової Xbox Live card, номер якої достатньо ввести в налаштуваннях профілю, і підписку автоматично буде продовжено. Через партнерів Майкрософт доступна cheap Xbox Live gift card за зниженою ціною. Тож цей варіант купівлі - найвигідніший і найзручніший для гравців, у чиїх країнах Live Gold офіційно недоступний.

Live Gold у майбутньому

Чому просто зараз варто buy Xbox Live gift card? Тому що сервіс і можливості за передплатою постійно розширюються. Наприклад, Майкрософт планує додати підтримку користувацьких модифікацій, їхній швидкий обмін, організацію індивідуальних турнірів (на умовах самих гравців). Разом з цим, роздачі ігор триватимуть: FIFA 22, WRC, Crazy Drive, Battlefield 2042 Ultimate і багато інших. Багато з них уже в Xbox Live завантажити можна.