Willing Webcam 5.5 (Willing Software)

ALS0278
В наявності
Безкоштовна доставка
475 грн з ПДВ
0 відгуків
Willing Webcam — програма для веб-камер, призначена для публікації відео або зображень в мережі Інтернет. Працює також з камкодер (цифровими відеокамерами) і цифровими фотокамерами, які мають FireWire, S-Video або композитний вихід, USB-пристроями відеозахоплення і мережевими IP-камерами, які можуть генерувати на виході JPEG і MJPEG зображення. Підтримує функції повороту, нахилу і масштабування для камер Logitech QuickCam Orbit (Sphere).Willing Webcam підійде для публікації зображень на персональних, ландшафтних, кліматичних або астрономічних сайтах в реальному часі, для завдань безпеки, хобі та відпочинку. Відеопотік програми доступний для Skype, месенджера (наприклад MSN, Yahoo) або інших копій Willing Webcam одночасно.Ключові можливості Willing Webcam:Створення інтерактивного відеопотоку в інтернеті в реальному часі.Спостереження за подіями, відстеження рухів в приміщенні.Режим електронної доглядальниці — спостереження за людьми, які потребують особливої уваги та догляду через підключений до інтернету офісний комп'ютер або мобільний телефон.Поділ відеопотоку програми зі Skype, програмою чату (MSN, Yahoo) або іншими додатками Willing Webcam c можливістю додавання тексту, дати, картинки і відеоефектів до вихідного потоку.
Відгуки Willing Webcam 5.5 (Willing Software)

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

  • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
  • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
  • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
  • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
  • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.