Bitdefender GravityZone Security for Workstations (BitDefender)

3110ZZBSN120ZLZZ
В наявності
Безкоштовна доставка
7735 грн з ПДВ
0 відгуків

Bitdefender GravityZone Security for Workstations - ліцензія на 1 рік для 5 користувачів.

Програмне забезпечення Bitdefender GravityZone Security for Workstations захищає ПК, Mac або сервери від шкідливих програм та веб-загроз. Bitdefender GravityZone Security for Workstations забезпечує управління будь-якою кількістю комп'ютерів, додаткових офісів та локальне розгортання консолі у вигляді віртуальної програми.

Потужна консоль центрального керування
Управління будь-якою кількістю комп'ютерів з легкістю, використовуючи нову консоль Control Center. Це дозволяє використовувати передові фільтри, групові політики, ролі, що налаштовуються, і привілеїв, плюс багато іншого.
Провідний захист та продуктивність
З передовими технологіями виявлення загроз та оптимізації, таких як Bitdefender Photon, Security for Endpoints лідирує у незалежних випробуваннях, демонструючи чудовий захист та безкомпромісну продуктивність.
Контент і веб-фільтрація
Замість додаткових служб захисту можна зі старту використовувати всі переваги, вбудовані у продукт Security for Endpoints. Антифішинг, веб-фільтрація, пошуковий радник, користувальницький та батьківський контроль вже включені.
Комплексний захист

 • Безпека, що захищає комп'ютер від вірусів, руткітів, шкідливих програм, фішингу, втрати даних, веб-загроз та багато іншого.
 • Розширена евристика, веб-фільтрація, USB сканування.

Мінімальний час для встановлення та керування

 • Консоль доступна відразу після реєстрації під час використання хмарної версії. 
 • Автоматичне виявлення мережевих комп'ютерів за допомогою Windows Network Discovery – доступні різні варіанти інсталяції.
 • Автоматично видаляються застарілі рішення.

Захист від злому

 • Конфіденційні дані та продуктивність можуть бути порушені, якщо користувачі забувають оновити програму або деактивують її.
 • Консоль дозволяє налаштувати список користувачів, які не можуть втручатися в налаштування або вимкнути захист.
 • Збільшення продуктивності працівників
 • Користувальницький та веб-контроль програм дозволяють адміністратору обмежити або навіть блокувати доступ співробітників до певних веб-сайтів або програм.
 • При централізованому управлінні користувачам ніколи не доведеться оновлювати, контролювати чи усувати питання безпеки та можна зосередитись на бізнесі на 100%. 

Скорочення витрат за рахунок спрощення архітектури

 • Реалізація потужного та при цьому простого в управлінні рішення допоможе знизити кількість персоналу, необхідного для забезпечення безпеки.
 • Скорочення витрат з урахуванням централізації системи безпеки для будь-якого числа користувачів або клієнтів в одній консолі.
 • Групові політики.

 

Захист робочих станцій/кінцевих точок (Workstation Products)

BitDefender Client Security; BitDefender Antivirus Scanner for Unices

Захист робочих станцій/кінцевих точок (Workstation Products), залежно від встановленої на них операційної системи, може здійснюватися за допомогою двох продуктів: BitDefender Client Security та BitDefender Antivirus Scanner for Unices. ПЗ BitDefender Client Security включає два компоненти: сервер управління і клієнтську частину – ПЗ, що встановлюється на комп'ютери користувачів.

Сервер керування встановлюється на будь-який мережевий комп'ютер з Windows і дозволяє здійснювати управління як продуктами Business Client, так і серверними продуктами BitDefender для різних платформ: BitDefender Security for Exchange, Security for File Servers, Security for Samba, а також Security for Mail Servers. BitDefender Antivirus Scanner for Unices не контролюється за допомогою сервера керування.

Вартість ліцензування BitDefender Client Security та BitDefender Antivirus Scanner for Unices розраховується за кількістю користувачів (клієнтів), яких потрібно захистити: ціна = число користувачів X вартість захисту одного користувача.

Вартість захисту одного користувача залежить від загальної кількості користувачів (клієнтів). Рішення BitDefender Client Security та BitDefender Antivirus Scanner for Unices поставляються щонайменше для 5 користувачів (клієнтів).

Захист файлових серверів (File Servers)

BitDefender Security for File Servers; BitDefender Security for Samba; BitDefender Security for SharePoint

Рішення BitDefender Security for File Servers розроблено спеціально для використання на серверах. За допомогою BitDefender Security for File Servers забезпечується захист від шкідливих програм, що зберігаються на сервері даних (файлового трафіку). BitDefender Security for File Servers використовується як антивірусний сканер, так і антивірусний монітор.

ПЗ BitDefender Security for Samba захищає середовище Samba під управлінням операційних систем Linux та FreeBSD. ПЗ BitDefender Security for SharePoint призначений для захисту середовища Microsoft Sharepoint.

Вартість ліцензування продуктів для захисту файлових серверів розраховується за кількістю користувачів (клієнтів), підключених до серверів, що захищаються: ціна = число користувачів X вартість одного користувача. При цьому кількість серверів, що захищаються, на вартості не позначається.

BitDefender поставляються щонайменше для 5 підключених до серверів користувачів (клієнтів).

Захист поштових серверів (Mail Servers)

BitDefender Security for Exchange; BitDefender Security for Mail Servers

BitDefender Security for Exchange інтегрується з сервером Microsoft Exchange та забезпечує захист поштового трафіку від шкідливих програм та спаму. BitDefender Security for Mail Servers захищає поштові сервери, що функціонують на базі операційних систем Windows (крім Microsoft Exchange – для цієї платформи є окремий продукт), Linux та FreeBSD.

Вартість ліцензування продуктів захисту поштових серверів розраховується за кількістю підключених до поштових серверів користувачів (клієнтів): ціна = число користувачів (клієнтів) X вартість одного підключеного користувача. При цьому якщо потрібно захистити кілька поштових серверів, то ПЗ BitDefender купується, виходячи із загальної кількості користувачів, що підключаються до цих серверів. Кількість поштових серверів, що захищаються, на вартості ліцензування не позначається.

BitDefender для захисту поштових серверів поставляються щонайменше для 5 користувачів (клієнтів).

Захист шлюзу (Gateway)

BitDefender Security for ISA Servers

ПЗ BitDefender Security for ISA Servers інтегрується з Microsoft ISA Server і забезпечує захист від шкідливих програм web-трафіку (HTTP, FTP).

Вартість ліцензування захисту шлюзів розраховується за кількістю користувачів (клієнтів), підключених до шлюзів, що захищаються: ціна = число підключених користувачів X вартість одного підключеного користувача. При цьому кількість шлюзів, що захищаються, на вартості не позначається.

BitDefender для захисту шлюзів поставляється щонайменше для 5 підключених користувачів (клієнтів).

Комплекти (Product Suites)

Продукти BitDefender можуть ліцензуватись не лише окремо, але й у вигляді комплектів. Це дозволяє кінцевому замовнику ліцензувати ПЗ BitDefender дешевше. Назви комплектів відображають тільки їх склад, а не тип IT-інфраструктури, що захищається, або що-небудь ще. Так, наприклад, BitDefender Small Office Security може поставлятися як захисту 10, так і 1000 робочих станцій. Усі комплекти включають можливість віддаленого керування захистом.

Вартість ліцензування комплектів розраховується за кількістю користувачів (клієнтів), що захищаються: ціна = число користувачів (клієнтів) X вартість одного користувача. Комплекти BitDefender поставляються щонайменше для 5 користувачів (клієнтів).

Термін дії ліцензій та комплект постачання

Кінцеві замовники можуть придбати ліцензії на ПЗ BitDefender терміном на 1 рік, 2 роки і 3 роки. Програмне забезпечення може поставлятися у двох варіантах:

 • Електронна поставка – ліцензійний ключ та ліцензійний сертифікат надсилаються електронною поштою, дистрибутив програми завантажується з сайту www.bitdefender.com.
 • Медіапак, що включає конверт, ліцензійний сертифікат з ліцензійним ключем, CD-диск з програмним забезпеченням.

Вартість ліцензій від комплекту постачання не залежить.

Продовження ліцензій та міграція з конкурентних продуктів

Після закінчення терміну дії ліцензії замовник може придбати продовження на 1, 2 чи 3 роки. Вартість продовження становить 50% повної вартості ліцензії. Для покупки продовження потрібно надати старий ліцензійний ключ.

Замовник протягом періоду дії ліцензії на конкуруючі продукти або не пізніше 1 місяця після закінчення дії такої ліцензії може перейти на аналогічний за функціональністю продукт BitDefender. Для цього купується ліцензія на конкурентний перехід (Competitive Upgrade). Вартість ліцензії на конкурентний перехід становить 50% повної вартості ліцензії. Для оформлення конкурентного переходу потрібна ліцензія на конкуруючий продукт.

Протягом періоду дії ліцензії клієнт може безкоштовно переходити на нові версії аналогічних за функціональністю BitDefender продуктів. Для цього необхідно завантажити дистрибутив нової версії з сайту www.bitdefender.com, а для активації та початку роботи продукту використовувати ліцензійний ключ, який був отриманий та використовуваний при купівлі та активації попередньої версії. При цьому не можна використовувати ліцензійний ключ, отриманий при покупці новішої версії для переходу на стару.

Відгуки Bitdefender GravityZone Security for Workstations (BitDefender)

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

 • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
 • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
 • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
 • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
 • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.
Новинка
AVG Internet Security Business Edition
#avgisbe1yr В наявності

2055 грн з ПДВ

AVG Internet Security Business Edition
Symantec Endpoint Security Complete (Includes New SES/SEP Subscription) (Broadcom Inc.)
#SESC-SES-SUB В наявності

5700 грн з ПДВ

Symantec Endpoint Security Complete (Includes New SES/SEP Subscription) (Broadcom Inc.)
Новинка
AVG File Server Edition
#avgfse1yr В наявності

870 грн з ПДВ

AVG File Server Edition
360 Total Security для Бізнесу Стандартний (1 рік 1 пристрій)
#360tsbstan В наявності

965 грн з ПДВ

360 Total Security для Бізнесу Стандартний (1 рік 1 пристрій)
Новинка
AVG Email Server Edition
#avgese1yr В наявності

1050 грн з ПДВ

AVG Email Server Edition
Bitdefender GravityZone Business Security (BitDefender)
#AL1286100A-EN В наявності

3478 грн з ПДВ

Bitdefender GravityZone Business Security (BitDefender)
360 Total Security для Бізнесу Розширений (1 рік 1 пристрій)
#360tsbsexp В наявності

1281 грн з ПДВ

360 Total Security для Бізнесу Розширений (1 рік 1 пристрій)
EScan для Linux Desktop
#ES-LNHM-1 В наявності

809 грн з ПДВ

EScan для Linux Desktop
EScan Endpoint Security (with MDM and Hybrid Network Support)
#ES-Endpointsec-1 В наявності

3034 грн з ПДВ

EScan Endpoint Security (with MDM and Hybrid Network Support)
EScan Corporate 360 (with MDM & Hybrid Network Support)
#ES-03CR360-1 В наявності

5057 грн з ПДВ

EScan Corporate 360 (with MDM & Hybrid Network Support)