VMware vCenter Server 7 Standard for vSphere 7 (Per Instance) (VMware)

VCS7-STD-C
В наявності
Безкоштовна доставка
533134 грн з ПДВ
Стан: Нове
Вид ліцензії: Електронний ключ
0 відгуків

ВАЖЛИВО! Дане програмне забезпечення купується разом з Basic Support/Subscription VMware vCenter Server 6 Standard for vSphere 6 (Per Instance) for 1 year(VCS6-STD-G-SSS-C), яке вже включено у вартість продукту!

VMware vSphere 7 – флагманська платформа віртуалізації VMware. За допомогою vSphere 7, найважливішого структурного блоку сучасної хмарної інфраструктури, адміністратори та розробники отримують доступ до єдиної хмарної платформи, що забезпечує безпрецедентну продуктивність праці, стійкість до відмови корпоративного рівня і високу якість обслуговування. Крім того, vSphere 7 пропонує економічні пули апаратних ресурсів для робочих навантажень ІІ та машинного навчання. Завдяки vSphere 7 з Kubernetes (колишня назва — Project Pacific) розробники та адміністратори vSphere можуть спільно створювати, виконувати та адмініструвати сучасні програми на централізованій платформі корпоративного класу.

 1. Прискорене створення гібридної хмарної інфраструктури . vSphere 7 – структурний блок сучасної хмарної інфраструктури.
 2. Спрощення встановлення виправлень ПЗ та модернізації обладнання . Завдяки vSphere Lifecycle Manager можна виявляти, адмініструвати та оновлювати програмне забезпечення та мікропрограми VMware за допомогою vSphere або API-інтерфейсу на базі REST. 
 3. Безпечний аудит та керування обліковими записами.  Об'єднання облікових даних забезпечує зручну корпоративну та багатофакторну автентифікацію.
 4. Посилення безпеки фізичної інфраструктури.  vSphere Trust Authority надає структурні блоки для апаратних засобів забезпечення довіри та безпеки, що піддаються перевірці. 
 5. Задоволення вимог робочих навантажень ІІ та машинного навчання у режимі реального часу.  vSphere 7 дозволяє створити загальний пул графічних процесорів для підвищення коефіцієнта використання пристроїв і зниження витрат.
 6. Спрощення середовищ та збільшення масштабу.  Нові засоби vSphere та API-інтерфейси на базі REST підвищують рівні консолідації, гнучкості та автоматизації, спрощуючи доступ до конфігурацій та їх підтримку.
 7. Максимальне підвищення продуктивності та ефективності.  Покращена логіка vSphere Dynamic Resource Scheduling (DRS) допомагає підвищити ефективність консолідації, розміщення робочих навантажень та балансування.
 8. Переваги технологій та послуг запобіжної підтримки.  Вирішення Skyline Health для vSphere надає комплексні засоби аналізу та підтримки для усунення потенційних проблем до того, як вони негативно вплинуть на експлуатацію.
 9. Виконання будь-яких додатків у будь-яких хмарах. vSphere 7 відстежує міграцію робочих навантажень та об'єднує корпоративні облікові дані на єдиній панелі для всіх середовищ: від ЦОД до хмари та периферійної інфраструктури. 
 10. Створення надійної HCI-платформи для сучасних програм.  vSAN 7 забезпечує підтримку хмарних сховищ для vSphere 7 з Kubernetes, щоб підготувати інфраструктуру до майбутніх вимог та знизити витрати. 
Спрощене керування життєвим циклом

Спростіть встановлення виправлень для ПЗ та оновлення мікропрограм VMware за допомогою нових засобів керування життєвим циклом та планування оновлень. Автоматизуйте управління життєвим циклом та підвищуйте гнучкість за рахунок використання API-інтерфейсів на базі REST та галузевого стандарту JSON.

Вбудовані засоби забезпечення безпеки та контролю

Забезпечте захист інфраструктури за допомогою зручної комплексної моделі на основі політик. Використовуйте vSphere Trust Authority для віддаленої перевірки конфіденційних робочих навантажень. Забезпечте безпеку доступу та керування обліковими записами шляхом об'єднання облікових даних за допомогою ADFS.

Прискорення роботи програм

Розміщуйте великі робочі навантаження за допомогою планувальника розподілених ресурсів (DRS), який використовує підхід, орієнтований на робочі навантаження, для забезпечення корпоративної стійкості до відмов. Підвищіть продуктивність програм у надшвидкому сховищі завдяки vSphere Persistent Memory.

Оптимізована технологія

Використовуйте служби VMware Cloud Foundation, щоб забезпечити доступ до інфраструктури в режимі реального часу для розробників через API-інтерфейси Kubernetes. Прискоріть розробку, використовуючи кластери Kubernetes, що повністю відповідають нормативним вимогам, із сервісом Tanzu Kubernetes Grid. Усуньте розрізненість між командами розробників та ІТ-відділами за допомогою єдиного стека інфраструктури.

Адаптивні процеси

Надайте адміністраторам можливість застосовувати політики для цілої групи ВМ, контейнерів та кластерів Kubernetes за допомогою керування з урахуванням програм. Спростіть керування життєвим циклом та надайте вбудовані засоби безпеки для гібридної хмарної інфраструктури. Реалізуйте централізовану платформу для публічної хмари, ЦОД та периферійних середовищ.

Прискорене впровадження інновацій

Надайте економічні апаратні пули ресурсів для впровадження ІІ та машинного навчання за допомогою підтримуваного обладнання, такого як графічні процесори NVIDIA. Підвищіть продуктивність і стійкість до відмови баз даних і важливих бізнес-додатків. Забезпечте передбачувану якість обслуговування для програм, які потребують низької затримки.

Завдяки новітнім можливостям vSphere 7 with Kubernetes сервіси VMware Cloud Foundation формують нову консоль з інтеграцією Kubernetes та API-інтерфейсів REST, яка допомагає прискорити доступ до всіх основних сервісів через API-інтерфейс. VMware Cloud Foundation Services включає два сімейства сервісів - сервіси середовища виконання Tanzu і сервіси гібридної інфраструктури.

 • Сервіси середовища виконання Tanzu  - це основні сервіси для розробки Kubernetes, зокрема найактуальніші дистрибутиви Tanzu Kubernetes Grid.
 • Сервіси гібридної інфраструктури  надають повний доступ до Kubernetes та API-інтерфейсів REST, необхідний для створення та адміністрування ВМ, контейнерів, сховищ, мереж та інших основних можливостей.

Сценарії використання VMware vSphere

Штучний інтелект (ІІ) та машинне навчання 

Скористайтеся перевагами останніх інновацій в обладнанні графічних процесорів, щоб підвищити продуктивність наявних програм за допомогою ІІ та машинного навчання завдяки еластичним пулам ресурсів.

Бази даних та програми для аналізу 

Розгорніть широкий спектр ресурсоємних програм для обробки даних із засобами аналізу в режимі реального часу завдяки покращеній підтримці DRS, vMotion та постійної пам'яті.

Програми, які потребують низької затримки 

Забезпечте передбачувану якість обслуговування для програм, які потребують низької затримки, наприклад, у сферах торгівлі на фінансових ринках, безперервного виробництва та високопродуктивних обчислень.

Важливі бізнес-додатки 

Зробіть баланс робочих навантажень і призначайте пріоритети виділення ресурсів, щоб забезпечити максимальну продуктивність важливих програм, таких як Oracle, SAP, Microsoft SQL Server, Active Directory та Exchange.

Міграція в хмару за допомогою VMware Cloud on AWS 

Поєднайте локальні середовища з публічними хмарами на базі vSphere, такими як VMware Cloud on AWS, та спростіть експлуатацію гібридної хмари.

Міграція застарілих систем у віртуальні системи Linux 

Переносьте працюючі ВМ з одного сервера на інший без простоїв. Використовуйте можливості відкату та відновлення для встановлення виправлень та оновлень.

Консолідація ЦОД та забезпечення безперервності бізнесу 

Спростіть процеси ЦОД та управління великими середовищами, підвищуйте ефективність бізнесу та скоротите капітальні та операційні витрати за рахунок віртуалізації.

Рішення

Віддалені офіси та філії

Керуйте віддаленими офісами та філіями, не наймаючи для них окремий ІТ-персонал. Забезпечте швидку ініціалізацію серверів, зведіть до мінімуму дрейф конфігурацій вузлів та реалізуйте візуалізацію відповідності законодавству в кількох середовищах.

Великі дані та сучасні програми для обробки даних

Спростіть керування інфраструктурою для більших обсягів даних та зробіть її більш економічною. Зведіть простої до мінімуму за допомогою єдиної економічної системи аварійного перемикання. Забезпечте зручне управління ресурсами ЦОД, призначення пріоритетів їх використання та надання спільного доступу до цих ресурсів для інтелектуального прийняття рішень.

Високопродуктивні обчислення

Надання інфраструктури на вимогу, централізоване управління, адміністрування даних та контроль конфіденційних даних прискорюють отримання аналітичної інформації. Редакція vSphere, що горизонтально масштабується, створена з урахуванням робочих навантажень високопродуктивних обчислень.

Стан
Нове
Вид ліцензії
Електронний ключ
Відгуки VMware vCenter Server 7 Standard for vSphere 7 (Per Instance) (VMware)

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

 • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
 • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
 • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
 • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
 • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.
SurgeMail + Anti Virus + Anti Spam (Netwin Ltd.)
#ALS0243 В наявності

8092 грн з ПДВ

SurgeMail + Anti Virus + Anti Spam (Netwin Ltd.)
SurgeMail + Anti Virus + Anti Spam + Mirror (Netwin Ltd.)
#ALS0244 В наявності

4046 грн з ПДВ

SurgeMail + Anti Virus + Anti Spam + Mirror (Netwin Ltd.)
SurgeFTP
#ALS0242 В наявності

6878 грн з ПДВ

SurgeFTP
ThinPrint RDP Engine 10.0 + розширена річна передплата (ThinPrint)
#ALS0254 В наявності

59684 грн з ПДВ

ThinPrint RDP Engine 10.0 + розширена річна передплата (ThinPrint)
ThinPrint Engine 10.6 + річна підписка на оновлення (ThinPrint)
#ALS0252 В наявності

2312 грн з ПДВ

ThinPrint Engine 10.6 + річна підписка на оновлення (ThinPrint)
ThinPrint Engine 10.6 + розширена річна підписка (ThinPrint)
#ALS0253 В наявності

2648 грн з ПДВ

ThinPrint Engine 10.6 + розширена річна підписка (ThinPrint)
Personal Printing 3.0 + расширенная годовая подписка (ThinPrint)
#ALS0189 В наявності

1537 грн з ПДВ

Personal Printing 3.0 + расширенная годовая подписка (ThinPrint)
VMware vCloud Suite 2019 Standard (VMware)
#CL19-STD-C В наявності

521840 грн з ПДВ

VMware vCloud Suite 2019 Standard (VMware)
VMware vSphere 7 Standard for 1 processor (VMware)
#VS7-STD-C В наявності

91000 грн з ПДВ

VMware vSphere 7 Standard for 1 processor (VMware)
VMware vCloud Suite 2019 Advanced (VMware)
#CL19-ADV-C В наявності

809001 грн з ПДВ

VMware vCloud Suite 2019 Advanced (VMware)