3ds Max 2024 Commercial

Новинка
128P1-WW3740-L562
В наявності
Безкоштовна доставка
0 відгуків

3ds Max 2024 - продукт Autodesk є передовим рішенням у сфері 3D-моделювання, анімації та рендерингу, призначеним для професіоналів у галузі комп'ютерної графіки, ігрової індустрії, а також для архітектурних і дизайнерських проєктів. Ця версія містить безліч нових функцій і поліпшень, здатних трансформувати робочий процес у 3D-дизайні.

Можливості 3ds Max 2024

3ds Max від Autodesk є одним із найпотужніших і найгнучкіших інструментів у світі цифрового дизайну та візуалізації. Це комплексне програмне забезпечення має широкий спектр функціональних можливостей, що дають змогу професіоналам у різних галузях, від ігрової індустрії до архітектурного проєктування, створювати високоякісні 3D-моделі, анімації та рендери. Давайте докладніше розглянемо, як 3дс макс застосовується в різних аспектах 3D-моделювання та дизайну.

Для 3D-моделювання: 3ds Max 2024 пропонує широкий арсенал інструментів для 3D-моделювання, що дають змогу створювати складні геометричні форми та деталізовані сцени. Від полігонального моделювання до NURBS і сплайнів - користувачі можуть обирати техніку, що якнайкраще підходить для їхнього проєкту. Розширені можливості модифікаторів і процедурного моделювання дають змогу досягати високої деталізації та реалізму, роблячи 3ds Max ідеальним інструментом для створення складних архітектурних структур, органічних форм і численних об'єктів інтер'єру.

Для комп'ютерної графіки: У сфері комп'ютерної графіки 3dmax слугує потужним інструментом для створення статичних зображень і візуальних ефектів високої якості. Вбудовані функції текстурування, шейдингу та освітлення дають змогу досягати реалістичного відображення матеріалів і поверхонь. За допомогою графічного редактора Slate Material Editor користувачі можуть створювати складний шейдер і текстурні шари, керуючи дрібними деталями зовнішнього вигляду об'єктів.

Для рендерингу: 3дс макс оснащений просунутими можливостями рендерингу, надаючи користувачам потужні рушії, такі як Arnold Renderer, що входить до комплекту постачання. Arnold пропонує високоякісний рендеринг з підтримкою трасування променів, що ідеально підходить для створення реалістичних зображень і візуалізацій. Можливості пакетного рендерингу та хмарні технології значно скорочують час, необхідний для створення складних сцен і анімацій.

Для 3D-дизайну: 3д макс використовується дизайнерами для створення концептуальних візуалізацій, продуктового дизайну та інтерактивних прототипів. Інструменти проєктування та візуалізації дають змогу швидко переносити ідеї з ескізів у тривимірний простір, пропонуючи варіанти реалізації дизайнерських рішень. Підтримка VR і можливість інтеграції з іншими програмами Autodesk розширюють межі застосування 3ds Max у дизайнерських проєктах.

Для 3D-візуалізації: 3 d max є важливим інструментом для архітекторів, дизайнерів інтер'єрів і фахівців з візуалізації, яким необхідно створювати реалістичні та деталізовані зображення своїх проєктів. 3д макс програма надає широкий спектр інструментів для налаштування освітлення, матеріалів і камер, що дає змогу імітувати різні умови освітлення й атмосферні ефекти, як-от туман або дим, покращуючи візуальне сприйняття проєктів. Вбудовані інструменти для створення ландшафтів і довкілля допомагають візуалізувати проєкти в контексті їхнього майбутнього розміщення, роблячи уявлення більш переконливими для клієнтів і замовників.

Для 3D-анімації: У сфері 3D-анімації 3 д макс надає широкі можливості для анімації персонажів, механізмів і динамічних сцен. Інструменти для створення персонажів і скінінгу, такі, як CAT, biped і skin modifiers, полегшують процес риггінгу та анімації, тоді як система частинок і фізичні симулятори дають змогу створювати складні динамічні ефекти, як-от вибухи, вогонь, вода і зіткнення об'єктів. Розширені можливості графа анімації та інструменти для міксування анімацій надають аніматорам гнучкість у створенні плавних і виразних анімаційних послідовностей.

Кожна зі згаданих програм має свої унікальні особливості та переваги, і вибір відповідного інструменту залежить від конкретних вимог проєкту, уподобань користувача та бюджету. Важливо враховувати, що багато хто з цих програмних рішень пропонують пробні версії або мають безплатні альтернативи, що дає змогу оцінити їхню функціональність перед купівлею або передплатою. Крім того, більшість із них має активні спільноти користувачів і великі бази навчальних ресурсів, що полегшує процес навчання й освоєння нових інструментів.

Необхідні технічні характеристики для встановлення 3ds Max 2024

Системні вимоги для 3d max залежать від масштабу і складності проєктів, над якими ви працюєте. Мінімальні вимоги підійдуть для користувачів-початківців і невеликих проєктів, тоді як професіонали, які працюють над великомасштабними й високонавантаженими проєктами, повинні розглядати рекомендовані або навіть більш просунуті конфігурації для забезпечення максимальної ефективності та продуктивності.

Мінімальні системні вимоги

Для базових завдань із 3D-моделювання та невеликих проєктів із рендерингу мінімальні системні вимоги забезпечать роботу 3ds Max, але можуть обмежити продуктивність під час виконання складніших операцій:

 • Операційна система: Windows 10 або 11
 • Процесор: 64-бітний Intel або AMD багатоядерний процесор з мінімальною частотою 2.5 GHz.
 • Оперативна пам'ять: 8 ГБ (рекомендується 16 ГБ для складніших сцен).
 • Графічний процесор: Графічна карта з підтримкою DirectX 11.
 • Вільне місце на диску: Мінімум 9 ГБ для повного встановлення.
 • Монітор: Роздільна здатність 1920 x 1080 з колірною якістю True Color.

Системні вимоги для складних проєктів

Для роботи над більш вимогливими проєктами, такими як складне 3D-моделювання, анімація та високоякісний рендеринг, рекомендуються такі системні вимоги:

 • Операційна система: Windows 10 або 11 64-bit професійної версії для кращої продуктивності та стабільності.
 • Процесор: Потужний 64-бітний Intel або AMD багатоядерний процесор, бажано з частотою 3 GHz і вище для оптимізації швидкості візуалізації та обробки даних.
 • Оперативна пам'ять: 32 ГБ RAM або більше для опрацювання складних сцен, текстур і анімацій.
 • Графічний процесор: Високопродуктивна графічна карта з підтримкою DirectX 12 і щонайменше 8 ГБ відеопам'яті для поліпшеної візуалізації та швидшого рендерингу.
 • Жорсткий диск: SSD (Solid State Drive) щонайменше 20 ГБ вільного місця для кращої швидкості завантаження програми та опрацювання проєктів.
 • Монітор: Роздільна здатність 2560 x 1440 або вище для кращої візуалізації деталей.

Системні вимоги для спеціалізованих завдань

Для виконання спеціалізованих завдань, як-от створення складних симуляцій, високоякісний рендеринг із використанням трасування променів або робота з віртуальною реальністю, можуть знадобитися навіть потужніші конфігурації:

 • Процесор: Найсучасніші багатоядерні процесори від Intel або AMD з максимальною доступною тактовою частотою, підтримкою великої кількості потоків і поліпшеними технологіями для прискорення графічних і обчислювальних завдань.
 • Оперативна пам'ять: 64 ГБ або більше, щоб забезпечити безперебійну роботу з дуже великими та складними сценами, особливо під час використання трасування променів та інших ресурсомістких процесів рендерингу.
 • Графічний процесор: Висококласні графічні карти з максимально можливою відеопам'яттю (16 ГБ і більше), підтримкою технології трасування променів і оптимізованими драйверами для графічних застосунків. Розгляньте можливість використання декількох графічних карт для прискорення процесу рендерингу.
 • Сховище: Комбінація високошвидкісних SSD дисків для операційної системи та додатків, а також додаткових HDD або SSD для зберігання проєктних даних і архівів. Рекомендується використовувати RAID-масиви для підвищення продуктивності та надійності зберігання даних.
 • Монітор: Для роботи з високоякісною графікою і деталізацією рекомендуються професійні монітори з високою роздільною здатністю (4K і вище), широким колірним охопленням і точним калібруванням кольору.

Під час підбору конфігурації для роботи з 3ds Max 2024 слід враховувати не тільки поточні, а й майбутні потреби в проєктах. Інвестування в потужніше залізо може бути виправданим з огляду на постійне збільшення вимог до системних ресурсів у нових версіях програмного забезпечення та ускладнення проєктів.

Також важливо забезпечити сумісність усіх компонентів системи й наявність достатньої кількості портів для під'єднання периферійних пристроїв, як-от графічні планшети, додаткові монітори та пристрої віртуальної реальності, які можуть знадобитися в процесі роботи.

Переваги передплати

Придбання передплати на 3ds Max 2024 забезпечує користувачам не тільки доступ до останньої версії програми, а й до регулярних оновлень, розширеної технічної підтримки від Autodesk, а також до великої бібліотеки навчальних матеріалів і ресурсів для навчання. Це дає можливість тримати руку на пульсі останніх технологічних розробок в області 3D-дизайну й анімації та впевненість у тому, що вони можуть ефективно розв'язування питання, що виникають, і продовжувати свою роботу без істотних затримок.

Спільнота та навчальні ресурси Autodesk

Autodesk активно підтримує свою спільноту користувачів, надаючи доступ до форумів, блогів і заходів, де можна обмінятися досвідом з іншими фахівцями. Крім того, компанія пропонує великі навчальні матеріали, включно з відеоуроками, посібниками та вебінарами, що робить 3 д макс доступним як для новачків, так і для досвідчених професіоналів.

Налаштування та сумісність

3ds Max 2024 надає гнучкі налаштування, що дають змогу адаптувати програму під конкретні завдання та вподобання користувача. Крім того, забезпечується високий рівень сумісності з іншими продуктами Autodesk і третьосторонніми ПЗ для комп'ютерної графіки, що сприяє безперебійній інтеграції 3ds Max у різноманітні робочі процеси та проєкти. Ця сумісність розширює можливості використання 3 d max у комбінації з іншими програмними рішеннями для створення ще понад складних і деталізованих 3D-сцен.

Ціни на підписку Autodesk

Autodesk пропонує різні опції підписки на 3ds Max 2024, включно зі щорічними та місячними планами, щоб задовольнити потреби різних користувачів і компаній. Ціни можуть варіюватися залежно від регіону, типу підписки й доступних спеціальних пропозицій. Для точної інформації рекомендується відвідати офіційний сайт Autodesk або зв'язатися з дистриб'юторами.

3ds Max 2024 продовжує зміцнювати свої позиції як інструмент, якому надають перевагу професіонали в різних галузях 3D-моделювання та дизайну. Завдяки своїй потужності, гнучкості та інтеграції з іншими продуктами Autodesk, такими як AutoCAD, Revit і Inventor, він забезпечує безперебійний робочий процес для створення складних проєктів від початку і до кінця. Незалежно від того, чи залучені фахівці у створенні рекламних роликів, розробці відеоігор, проєктуванні будівель або виробництві фільмів, 3ds Max пропонує інструменти, які допоможуть втілити найсміливіші ідеї в життя. Завдяки гнучким опціям підписки, підтримці та навчанню від Autodesk, користувачі можуть максимально ефективно використовувати програму для реалізації своїх проєктів у 3D-дизайні, анімації та візуалізації.

тип ліцензії
New Single-user ELD 3-Year Subscription, New Single-user ELD Annual Subscription, Single-user 3-Year Subscription Renewal, Single-user Annual Subscription Renewal
Відгуки 3ds Max 2024 Commercial

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

 • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
 • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
 • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
 • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
 • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.
AutoCAD LT 2024 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription
#057P1-WW6525-L347 В наявності

24600 грн з ПДВ

AutoCAD LT 2024 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription
AutoCAD - including specialized toolsets
#C1RK1-WW1762-L158 В наявності

215950 грн з ПДВ

AutoCAD - including specialized toolsets
Новинка
Archicad 27 Ukrainian Commercial NET License (GRAPHISOFT),
#LAC_-27_UKR-CN_ В наявності

206915 грн з ПДВ

Archicad 27 Ukrainian Commercial NET License (GRAPHISOFT),
Новинка
BricsCAD Lite V24 (Bricsys)
#BC001 В наявності

22350 грн з ПДВ

BricsCAD Lite V24 (Bricsys)
SOLIDWORKS
#SWT0030 В наявності

485958 грн з ПДВ

SOLIDWORKS
Новинка
CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subscription (Single) (Corel Corporation)
#LCCDTSSUB11 В наявності

26044 грн з ПДВ

CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subscription (Single) (Corel Corporation)
BIM Cloud
#GS0012 В наявності

581 грн з ПДВ

BIM Cloud
Product Design & Manufacturing Collection IC Commercial New Single-user ELD Annual Subscription
#02JI1-WW8500-L937 В наявності

127400 грн з ПДВ

Product Design & Manufacturing Collection IC Commercial New Single-user ELD Annual Subscription
CAMplete TurnMill 2024 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription (Autodesk)
#C4RP1-WW3740-L562 В наявності

144427 грн з ПДВ

CAMplete TurnMill 2024 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription (Autodesk)
Новинка
Abacom sPlan 8.0 - Single User Licenses
#Schematic editor В наявності

2247 грн з ПДВ

Abacom sPlan 8.0 - Single User Licenses