AIDA64 Business (FinalWire)

AI0002
В наявності
Безкоштовна доставка
9360 грн з ПДВ
0 відгуків

Бізнес-рішення на основі неперевершеного механізму AIDA64, призначене для детальної інвентаризації програмного та апаратного забезпечення корпоративного комп'ютерного парку, забезпечує управління парком ПК за допомогою віддалених функцій. Також надає найважливішу статистику, необхідну для прийняття ІТ-рішень, і допомагає компаніям скоротити витрати на ІТ.

Бізнес-рішення на основі неперевершеного механізму AIDA64

AIDA64 Business дозволяє провести докладну інвентаризацію програмного та апаратного забезпечення на клієнтських комп'ютерах з ОС Windows, підключених до однієї корпоративної мережі. Підтримка параметрів командного рядка дозволяє зробити інвентаризацію повністю автоматичною, а звіти, створені по комп'ютерах, зберегти у відкритих форматах, придатних для подальшої обробки або у форматі бази даних SQL. Вбудована функція керування змінами дозволяє відстежити зміни між різними знімками аудиту, зробленими в різний час. Доступна також функція оповіщення адміністраторів у режимі реального часу у разі небажаних подій, підтримка управління парком ПК за допомогою віддаленого моніторингу та віддаленого контролю. AIDA64 Business сумісна з усіма 32- та 64-бітними версіями ОС Windows, у тому числі Windows 11 та Windows Server 2022.

Механізм виявлення обладнання програми AIDA64 – це результат 25 років розробок. Серед програмних забезпечень для системної діагностики AIDA64 здатна найточніше визначити апаратні засоби. Ведучий на ринку пошуковий робот розпізнавання апаратних засобів побудований на базі даних, що містить понад 208 000 пристроїв, завдяки чому є можливість надати надзвичайно докладну та достовірну інформацію про компоненти комп'ютера.

hardware_detection_motherboard_g96cfi27259

AIDA64 містить кілька тестів, які можна використовувати для оцінки продуктивності окремих частин обладнання чи системи загалом. Це синтетичні випробування, тобто вони можуть оцінити теоретичну максимальну продуктивність системи. Тести пропускної спроможності пам'яті, центрального процесора або FPU-блоків засновані на багатострумовому механізмі тестування AIDA64, який підтримує до 640 одночасних потоків обробки та 10 груп процесорів (починаючи з версії AIDA64 Business 4.00). Даний механізм забезпечує повну підтримку для мультипроцесорів (SMP), багатоядерних та гіперпотокових технологій.

Тестування продуктивності кешу та дисків

08_tools_01_24x672vnd3ch

AIDA64 пропонує також окремі тести для оцінки пропускної спроможності зчитування, записування та копіювання, а також затримки кешу процесора та системної пам'яті. Також існує окремий тестовий модуль для оцінки продуктивності накопичувальних пристроїв, у тому числі жорстких дисків (S)ATA або SCSI, RAID-масивів, оптичних дисків, SSD-накопичувачів, USB-накопичувачів та карток пам'яті.

Тестування продуктивності GPGPU

Дана тестова панель, доступ до якої можна отримати у розділі меню Сервіс | Тест GPGPU пропонує набір тестів продуктивності OpenCL GPGPU. Вони розроблені для оцінки обчислювальної продуктивності GPGPU за допомогою різноманітних навантажень OpenCL. Кожен окремий тест можна виконати максимум на 16 графічних процесорах, включаючи процесори AMD, Intel та NVIDIA, або їх комбінації. Звичайно ж, повністю підтримуються конфігурації CrossFire та SLI, а також dGPU та APU. Загалом, ця функція дозволяє протестувати продуктивність практично будь-якого обчислювального пристрою, представленого як графічний процесор серед пристроїв OpenCL.

08_tools_03_9ewto8cv08

Окрім комплексних тестів продуктивності, AIDA64 пропонує спеціальні мікротести – їх можна знайти у розділі «Тести» у меню «Сторінка». Завдяки вичерпній довідковій базі даних результатів результати тестування продуктивності можна порівняти з аналогічними показниками за іншими конфігураціями. На даний момент доступні такі мікротести:

Тестування продуктивності пам'яті

Тести продуктивності пам'яті оцінюють максимально можливу пропускну здатність під час виконання певних операцій (читання, запис, копіювання). Вони написані мовою асемблера та максимально оптимізовані для всіх популярних варіантів ядер процесорів AMD, Intel та VIA шляхом застосування відповідних розширень набору команд x86/x64, x87, MMX, MMX+, 3DNow!, SSE, SSE2, SSE4.1, AVX та AVX2.

Тест затримки пам'яті оцінює типову затримку під час зчитування центральним процесором даних із системної пам'яті. Затримка пам'яті — це час надання даних у регістрі цілої арифметики центрального процесора після видачі команди зчитування.

CPU Queen

Цей простий цілий тест оцінює можливості передбачення розгалужень центрального процесора і помилкового прогнозування гілки. Він обчислює рішення для класичної головоломки із вісьмома ферзями, розміщеними на шахівниці 10х10. Теоретично, при однаковій тактовій частоті, процесор з коротшим конвеєром і меншими накладними витратами у разі помилкового припущення про розгалуження може показати вищі результати тесту. Наприклад, якщо відключити гіперпотоковість, процесори Pentium 4 на базі Intel Northwood отримають вищі бали, ніж центральні процесори Intel Prescott, оскільки в перших є 20-ступінчастий конвеєр, а в останніх - 31-ступінчастий. CPU Queen використовує цілочисленні оптимізації MMX, SSE2 та SSSE3.

CPU PhotoWorxx

Цей цілий тест оцінює продуктивність центрального процесора за допомогою декількох алгоритмів обробки двовимірних фотографій. Він виконує наступні завдання з досить великими RGB-зображеннями:

  • заповнення зображення пікселями випадково вибраного кольору;
  • поворот зображення на 90 градусів проти годинникової стрілки;
  • поворот зображення на 180 градусів;
  • диференціювання зображення;
  • перетворення простору кольорів (використовується, наприклад, під час перетворення JPEG).

Тест, в основному, призначений для блоків виконання операцій цілої арифметики SIMD-архітектури центрального процесора та підсистем пам'яті. Тест CPU PhotoWorxx використовує відповідні розширення наборів команд x87, MMX, MMX+, 3DNow!, 3DNow!+, SSE, SSE2, SSSE3, SSE4.1, SSE4A, AVX, AVX2, і підтримує NUMA, гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP CMP).

CPU ZLib
Цей тест тест оцінює комбіновану продуктивність центрального процесора і підсистеми пам'яті за допомогою вільної бібліотеки для стиснення даних ZLib. ЦП ZLib використовує лише основні інструкції x86, але підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

CPU AES
Цей цілий тест оцінює продуктивність центрального процесора при виконанні шифрування по криптоалгоритму AES. У шифруванні AES це симетричний алгоритм блокового шифрування. Сьогодні AES використовується у кількох інструментах стиснення, таких як 7z, RAR, WinZip, а також у програмах шифрування BitLocker, FileVault (Mac OS X), TrueCrypt. CPU AES використовує відповідні інструкції x86, MMX і SSE4.1, він є апаратно прискореним на процесорах VIA C3, VIA C7, VIA Nano та VIA QuadCore, що підтримують технологію VIA PadLock Security Engine, а також на процесорах, що підтримують розширення наборів команд Intel AES- NI. Цей тест підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

CPU Hash
Цей цілий тест оцінює продуктивність центрального процесора при виконанні алгоритму кешування SHA1 згідно з Федеральним стандартом обробки інформації 180-4. Код для цього тесту написаний мовою асемблера, він оптимізований для більшості популярних варіантів ядер процесорів AMD, Intel та VIA шляхом застосування відповідних розширень набору команд MMX, MMX+/SSE, SSE2, SSSE3, AVX, AVX2, XOP, BMI та BMI2. Тест CPU Hash є апаратно прискореним на процесорах VIA C7, VIA Nano та VIA QuadCore, що підтримують технологію VIA PadLock Security Engine.

FPU VP8
Цей тест вимірює ефективність стиснення відео кодеком Google VP8 (WebM) версії 1.1.0. Відбувається кодування за 1 прохід відеопотоку з роздільною здатністю 1280x720 (HD ready) і швидкістю 8192 кбіт/с при максимальних налаштуваннях якості. Вміст кадрів генерується модулем фракталів Жюлі FPU. Програмний код тесту використовує розширення та набори команд MMX, SSE2, SSSE3 або SSE4.1, а також підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

FPU Julia

Цей тест оцінює продуктивність в операціях одинарної точності з плаваючою комою (32-бітна точність) за допомогою обчислень кількох фрагментів фракталу Жюліа. Код для цього тесту написаний мовою асемблера, він оптимізований для більшості популярних варіантів ядер процесорів AMD, Intel та VIA шляхом застосування відповідних розширень набору команд x87, 3DNow!, 3DNow!+, SSE, AVX, AVX2, FMA та FMA4. FPU Julia підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

FPU Mandel

Цей тест оцінює продуктивність в операціях подвійної точності з плаваючою комою (64-бітна точність) шляхом моделювання кількох фрагментів фракталу Мандельброта. Код для цього тесту написаний мовою асемблера, він оптимізований для більшості популярних варіантів ядер процесорів AMD, Intel та VIA шляхом застосування відповідних розширень набору команд x87, SSE2, AVX, AVX2, FMA та FMA4. FPU Mandel підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

FPU SinJulia

Тест оцінює продуктивність в операціях підвищеної точності з плаваючою комою (80-бітна точність) у вигляді обчислень по кожному окремому кадру з використанням модифікованого фракталу Жюліа. Код для цього тесту написаний мовою асемблера, він оптимізований для більшості популярних варіантів ядер процесорів AMD, Intel та VIA, що дозволяє використовувати тригонометричні та експоненційні інструкції архітектури x87. FPU SinJulia підтримує гіперпотоковість, мультипроцесори (SMP) та багатоядерність (CMP).

 

 

Відгуки AIDA64 Business (FinalWire)

Залишити свій відгук

Доставка замовлення.

Компанія ТОВ «АЛЛСОФТ Україна», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді - Безкоштовно.

При електронній доставці на основі персональних даних покупця розробник створює ліцензійний ключ, який надсилається покупцеві за електронною адресою, , яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Термін постачання.

Строки поставки вказані для кожного продукту на його сторінці в каталозі. Популярні електронні ліцензії найчастіше поставляються відразу ж після отримання оплати за замовлення (миттєва доставка). Покупець отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). 

У деяких випадках ліцензія може поставлятися протягом декількох днів або тижнів, в залежності від умов постачання кожного виробника.

Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника. Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник ТОВ «АЛЛСОФТ Україна» запитує у клієнта в форматі форми, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Фізична доставка.

Доставка здійснюється тільки за передоплатою.

Умови доставки до відділень Нової пошти.

  • Доставка здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або на відділення курьєрської служби «Нова пошта» в межах України.
  • Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.
  • Коли замовлення надійде до відділення, вам прийде SMS-повідомлення від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
  • Отримати замовлення можете будь-коли після отримання SMS про прибуття посилки. Графік роботи відділень тут.
  • Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо термін зберігання добігає кінця і ви не отримуєте замовлення – воно повертається до магазину.
AIDA64 Extreme (FinalWire)
#AI0001 В наявності

2337 грн з ПДВ

AIDA64 Extreme (FinalWire)
AIDA64 Engineer (FinalWire)
#AI0003 В наявності

9360 грн з ПДВ

AIDA64 Engineer (FinalWire)
AIDA64 Network Audit (FinalWire)
#AI0004 В наявності

5616 грн з ПДВ

AIDA64 Network Audit (FinalWire)