Microsoft Office 2019 для дома и бизнеса

Новинка
T5D-03189
В наличии
Бесплатная доставка
9250 грн з ПДВ
0 отзывов

 

Пакет Office 2019 являє собою комплекс додатків Office Home and Business, створених для підвищення ефективності роботи з документами, даними та презентаціями. Основні компоненти включають різні інструменти для підвищення продуктивності праці:

  • Microsoft Word 2019: Потужний текстовий процесор, що надає розширені можливості форматування і редагування документів.
  • Електронні таблиці Excel 2019: Інструмент для аналізу та візуалізації даних, що забезпечує широкий функціонал для ефективного управління інформацією.
  • Презентації PowerPoint 2019: Дозволяють створювати переконливі та професійні презентації з різноманітними інструментами для дизайну слайдів.
  • Outlook: Ефективний поштовий клієнт, який також включає можливості організації завдань і зустрічей, забезпечуючи комплексний інструментарій для управління робочим часом.
  • Записи в OneNote: Інтегрований інструмент для зручного створення та зберігання нотаток, забезпечуючи сучасні можливості організації інформації.

Усі ці компоненти об'єднані в єдиному пакеті Office 2019, забезпечуючи користувачів інтегрованим робочим процесом і зручністю під час виконання різних офісних завдань.

Управління електронною поштою Outlook 2019

Microsoft Outlook 2019 - не тільки засіб для ефективного керування електронною поштою, а й ключова частина пакета офісних програм Office Professional 2019. Володіючи просунутими функціями та інтеграцією з офісними інструментами для спільної роботи, Outlook забезпечує користувачів надійним і ефективним способом організації робочої пошти. В рамках пакета Office 2019, Outlook інтегрується з іншими додатками, забезпечуючи цілісний робочий процес.

Ключові можливості:

  • Поштова скринька: Outlook надає інструменти для організації вхідних повідомлень, забезпечуючи чіткість і зручність.
  • Календар і зустрічі: Інтегрований календар дає змогу ефективно планувати зустрічі та керувати часом.
  • Завдання та нотатки: Outlook надає засоби для керування завданнями та створення нотаток у єдиному просторі.
  • Інтеграція з іншими додатками: Взаємодія з Word, Excel і PowerPoint полегшує обмін даними та прикріплення файлів до листів.

Outlook 2019 є невід'ємною частиною Office 2019, забезпечуючи ефективне управління робочим листуванням і підвищуючи продуктивність у роботі з електронною поштою.

Office 2019 для Windows

Користувачі Windows можуть скористатися повним набором функцій та інструментів, що надаються Office Professional 2019. Це включає в себе Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook та інші додатки, призначені для оптимізації роботи з документами, таблицями, презентаціями та електронною поштою.

Підтримка Windows забезпечує стабільну та ефективну роботу в операційній системі від Microsoft. Інтеграція з Microsoft 365 забезпечує додаткові можливості для спільної роботи та хмарного зберігання даних.

Microsoft Office для Mac

Користувачі Mac також можуть насолоджуватися всіма перевагами Office Professional 2019, адаптованими для macOS. Microsoft надає оптимізовані версії додатків, які повністю сумісні з пристроями Apple.

Це включає в себе інтеграцію в екосистему macOS, забезпечуючи синхронізацію даних і надійну роботу з офісними додатками на пристроях Mac. Інтеграція Microsoft Office для Mac доповнює функціонал, надаючи можливості спільної роботи та полегшений доступ до даних із хмари.

Інструменти, Ліцензії та Оновлення

Microsoft Office 2019 - це універсальний пакет офісних програм, що надає інструменти для різних робочих завдань. Word 2019 забезпечує професійне створення документів, Excel 2019 - електронні таблиці для аналізу даних, а PowerPoint 2019 - можливості для створення вражаючих презентацій. Управління електронною поштою в Outlook 2019 та офісні інструменти для спільної роботи роблять Office 2019 повнофункціональним і зручним.

Ліцензії 

Ліцензування Office 2019 надає користувачеві гнучкі варіанти вибору залежно від його потреб. Однокористувацька ліцензія Microsoft Office підходить для індивідуальних користувачів, у той час як Office Professional 2019 забезпечує розширені функції та інтеграцію з Microsoft 365, що ідеально підходить для команд і організацій.

Оновлення 

Оновлення Office 2019 відіграють ключову роль у підтримці програми в актуальному стані. Регулярні оновлення включають в себе нові інструменти, технології та поліпшені можливості, підвищуючи продуктивність і ефективність творчого процесу. Власники ліцензії можуть легко отримати всі переваги оновлень, забезпечуючи нові можливості Office 2019 і покращений користувацький досвід.

Отзывы Microsoft Office 2019 для дома и бизнеса

Оставить свой отзыв

Доставка заказа.

Компания ООО «АЛЛСОФТ Украина» как поставщик программного обеспечения с большим опытом стремится сделать процесс приобретения лицензий максимально удобным и прозрачным. В связи с чем, ниже приведены основные типы поставляемой продукции и сроки получения лицензий.

Доставка производится только по предоплате.

Поставка программного обеспечения в электронном виде – бесплатно.

При электронной доставке на основе персональных данных покупателя разработчик создает лицензионный ключ, который посылается покупателю по электронному адресу, указанному Вами при оформлении заказа.

Сроки поставки.

Сроки доставки указаны для каждого продукта на его странице в каталоге. Популярные электронные лицензии часто поставляются сразу же после получения оплаты за заказ (мгновенная доставка). Покупатель получает данные о лицензиях на свой email (возможно попадание данного письма в папку «спам» или «нежелательная почта»).

В некоторых случаях лицензия может поставляться в течение нескольких дней или недель в зависимости от условий поставки каждого производителя.

Также, в случае поставки товаров из-за границы, следует учитывать национальные праздники производителя. Данные лицензии именные, для их оформления необходимы данные конечного пользователя, которые представитель ООО «АЛЛСОФТ Украина» запрашивает у клиента в формате отправляемой формы на электронную почту клиента. Отсутствие или задержка отправки клиентом данной информации также влияет на срок поставки. Возможны нюансы и исключения, зависящие от лицензионной и финансовой политики производителя, которые необходимо уточнять в индивидуальном порядке.

 

Физическая доставка.

Доставка производится только по предоплате.

Условия доставки в отделения Новой почты.

• Доставка осуществляется за счет покупателя по адресу, указанному в регистрационной форме, или на отделение курьерской службы «Новая почта» в пределах Украины.

• Стоимость и сроки доставки уточняйте у перевозчика.

• Когда заказ поступит в отделение, придет SMS-сообщение от «Новая Почта» с указанием номера накладной.

• Получить заказ можете в любое время после получения SMS о прибытии посылки. График работы отделений здесь https://novaposhta.ua/timetable .

• Ваш заказ бесплатно хранится в отделении в течение 3 рабочих дней. Если срок хранения подходит к концу и вы не получаете заказа – он возвращается в магазин.

  •  
Новинка
Microsoft 365 Personal (ESD Subscription License)
#QQ2-00004 В наличии

2230 грн з ПДВ

Microsoft 365 Personal (ESD Subscription License)
Новинка
Microsoft 365 Family (ESD Subscription)
#6GQ-00084 В наличии

2899 грн з ПДВ

Microsoft 365 Family (ESD Subscription)
Offline Explorer Enterprise 7.6 (MetaProducts ® Corporation)
#ALS0178 В наличии

11406 грн з ПДВ

Offline Explorer Enterprise 7.6 (MetaProducts ® Corporation)
StatPlus Pro 6.9 (AnalystSoft Inc.)
#ALS0223 В наличии

1198 грн з ПДВ

StatPlus Pro 6.9 (AnalystSoft Inc.)
Microsoft Windows 10 Home, ESD Multilanguage (електронна версія) (Microsoft Corporation)
#KW9-00265 В наличии

4355 грн з ПДВ

Microsoft Windows 10 Home, ESD Multilanguage (електронна версія) (Microsoft Corporation)
ТОП
Microsoft 365 Business Standart (Microsoft Corporation)
#CFQ7TTC0LDPB_0001_P1Y_A В наличии

7020 грн з ПДВ

Microsoft 365 Business Standart (Microsoft Corporation)
TeamViewer Business (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
#TVB0010 В наличии

14255 грн з ПДВ

TeamViewer Business (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
TeamViewer Premium (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
#TVP0020 В наличии

28565 грн з ПДВ

TeamViewer Premium (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
TeamViewer Corporate (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
#TVC0020 В наличии

56600 грн з ПДВ

TeamViewer Corporate (1 year subscription) (TeamViewer GmbH)
360 Total Security для Бизнеса Стандартный (1 год 1 устройство)
#360tsbstan В наличии

965 грн з ПДВ

360 Total Security для Бизнеса Стандартный (1 год 1 устройство)