(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Sophos Secure Email Gateway

Купить Sophos Secure Email Gateway
Рейтинг:
5 11
5
1
Разработчик:
Sophos Plc
Sophos Email - розумний захист електронної пошти на основі штучного інтелекту. Сьогоднішні кібер-загрози швидко поширюються саме за допомогою електронної пошти, і підприємствам необхідний інтелектуальний захист для перемоги над сьогоднішніми загрозами з поглядом у майбутнє.
Використовується така ж технологія як і у Intercept X, штучний інтелект, вбудований в ізольоване програмне середовище Sophos Email. Він являє собою глибоко навчену нейронну мережу, здатну виявляти як відомі, так і невідомі шкідливі програми, а також заборонені додатки ще до їх запуску.

Захист від фішингу. Блокуйте фішингові атаки і захистіть співробітників від підроблених адрес електронної пошти, які видають себе як безпечні контакти. Комбінація різних методів аутентифікації з системою аналізу заголовка листа, дозволяє ідентифікувати і пропустити допустимі листи, в той же час блокуючи шахраїв - так що ви знову можете довіряти своїй поштовій скриньці.

Захист будь-якої поштової служби, у якій є доступ до домену та записів DNS. Повна інтеграція з Microsoft Office 365 і багатьма іншими програмами, які можуть керувати електронною поштою. Найкращий варіант, коли активація повністю управляється вручну, при цьому політика домену, групи і користувачі налаштовуються за лічені хвилини.  Обробляючи п'ять мільйонів листів в день, глобальна мережа SophosLabs гарантує, що ваш шлюз не пропустить жодної з тисяч нових загроз, які виявляються щогодини.

Фільтрація IP-адрес блокує до 90% спаму на вході. Антиспам і антивірусні движки вловлюють все інше. При фільтрації електронної пошти використовуються розширені методи виявлення на кількох мовах. 
Узнать больше Скрыть подробности

Варианты покупки

Windows,macOS

Другие программы этого разработчика

Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.