Программы для дома и бизнеса

Наши сертификаты Наши сертификаты

Ваша корзина

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Sophos Secure Email Gateway

Купить Sophos Secure Email Gateway
Рейтинг:
5 11
5
1
Разработчик:
Sophos Plc
Sophos Email - розумний захист електронної пошти на основі штучного інтелекту. Сьогоднішні кібер-загрози швидко поширюються саме за допомогою електронної пошти, і підприємствам необхідний інтелектуальний захист для перемоги над сьогоднішніми загрозами з поглядом у майбутнє.
Використовується така ж технологія як і у Intercept X, штучний інтелект, вбудований в ізольоване програмне середовище Sophos Email. Він являє собою глибоко навчену нейронну мережу, здатну виявляти як відомі, так і невідомі шкідливі програми, а також заборонені додатки ще до їх запуску.

Захист від фішингу. Блокуйте фішингові атаки і захистіть співробітників від підроблених адрес електронної пошти, які видають себе як безпечні контакти. Комбінація різних методів аутентифікації з системою аналізу заголовка листа, дозволяє ідентифікувати і пропустити допустимі листи, в той же час блокуючи шахраїв - так що ви знову можете довіряти своїй поштовій скриньці.

Захист будь-якої поштової служби, у якій є доступ до домену та записів DNS. Повна інтеграція з Microsoft Office 365 і багатьма іншими програмами, які можуть керувати електронною поштою. Найкращий варіант, коли активація повністю управляється вручну, при цьому політика домену, групи і користувачі налаштовуються за лічені хвилини.  Обробляючи п'ять мільйонів листів в день, глобальна мережа SophosLabs гарантує, що ваш шлюз не пропустить жодної з тисяч нових загроз, які виявляються щогодини.

Фільтрація IP-адрес блокує до 90% спаму на вході. Антиспам і антивірусні движки вловлюють все інше. При фільтрації електронної пошти використовуються розширені методи виявлення на кількох мовах. 
Узнать больше Скрыть подробности

Варианты покупки

Windows,macOS

Другие программы этого разработчика

 • Sophos Central Endpoint Protection Антивирусы для организаций
  Рейтинг:
  1 465 грн. Купить

  Антивірус (хмарний/локально-керований).  Витончений, але простий захист

 • Sophos Central Intercept X Advanced Антивирусы для организаций
  Рейтинг:
  2 238 грн. Купить

  Комплексний антивірус (з технологією EDR). Інтелектуальне виявлення і реаг

 • Sophos Mobile Security Защита информации
  Рейтинг:
  3 131 грн. Купить

  Управлівння мобільними пристроями (хмарне/локально-кероване).   Sophos Mobile - уніфіковане програмне рішення при

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.