(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Sophos Central Intercept X Advanced

Купить Central Intercept X
Рейтинг:
5 11
5
1
Разработчик:
Sophos Plc
Комплексний антивірус (з технологією EDR). Інтелектуальне виявлення і реагування кінцевих точокIntercept X Advanced з EDR об'єднує краще в галузі виявлення шкідливих програм в галузі з використанням 'deep learning', топ-захист від експлойтів, специфічні функції анти-ransomware, інтелектуальне виявлення і реакцію кінцевих точок (EDR), а також основоположні методи, що включають в себе антивірус, аналіз поведінки, виявлення шкідливого трафіку, запобігання втрати даних і багато іншого в єдиному рішенні - в одному агенті.
EDR починається з Найсильнішою Захисту.
Щоб зупинити порушення до їх початку, профілактика має вирішальне значення. Intercept X консолідує неперевершений захист, виявлення і реакцію кінцевих точок в одному рішенні. Це означає, що більшість загроз припиняються до того, як вони можуть завдати якої-небудь шкоди, а Intercept X Advanced з EDR забезпечує додаткову гарантію кібербезпеки.Включення EDR в стабільно високорейтинговий захист кінцевих точок дозволяє Intercept X значно полегшити робоче навантаження EDR. Чим більше загроз буде попереджено, тим менше проблем створюється для груп безпеки для розслідування, а команди можуть оптимізувати ключові ресурси і зосередитися на ІТ бізнесі, а не переслідувати помилкові спрацьовування і величезну кількість попереджень.                                   
EDR прецеденти.
Інтелектуальне виявлення і реагуваннякінцевих точок означає, що команди безпеки володіють видимістю і знаннями, необхідними для реакції на складні питання, які задаються в рамках спроби реагування на інциденти:
•Розуміння масштабів і наслідків інцидентів безпеки
•Виявлення атак, які можуть залишитися непоміченими
•Пошук індикаторів компрометації по мережі
•Пріорітетізація подій для подальшого розслідування
•Аналіз файлів, щоб визначити, чи є вони загрозою або потенційно не бажає
•Доповідь про стан безпеки організації в будь-який момент.
Окрім EDR. Щоб зупинити найширший діапазон загроз, Intercept X Advanced з EDR використовує комплексний всебічний підхід до захисту кінцевих точок, а не просто спираючись на одну основну техніку безпеки. Це «сила плюса» - комбінація провідних в галузі сучасних технологій виявлення шкідливих програм в галузі з використанням 'deep learning', топ-захисту від експлойтів, анти-ransomware, EDR і базової техніки і що включають в себе антивірус, аналіз поведінки, виявлення шкідливого трафіку, запобігання втрати даних і багато іншого в єдиному рішенні - в одному агенті.
Узнать больше Скрыть подробности
Оставить отзыв
Ваш отзыв отправлен на модерацию и будет опубликован после проверки
К сожалению, добавление отзывов доступно только после авторизации на сайте
Всего 0 отзывов

Варианты покупки

Windows,macOS

Другие программы этого разработчика

Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.