Программы для дома и бизнеса

Наши сертификаты Наши сертификаты

Ваша корзина

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Avast Secureline multidevice ( VPN)

Купить Avast SecureLine VPN
Рейтинг:
5 11
5
1
Разработчик:
AVAST Software

Конфіденційність — це право, а не привілей!


Вам не потрібно турбуватися, що хтось, чи то роботодавці та рекламодавці, чи то державні установи, чи то ваш інтернет-провайдер, слідкують за вашими діями в Інтернеті. Тому не хвилюйтеся. Лише натисніть перемикач і приховайте свої дії в Інтернеті.


Зробіть кожне підключення безпечним


Вважаєте, що мережа Wi-Fi у місцевій кав’ярні безпечна, тому що вам відоме ім’я бариста? Ви не єдині в цій мережі. Щоб надати безпечний тунель для передавання ваших даних у будь-якій мережі (незалежно якого рівня), ми використовуємо шифрування банківського рівня.


Отримуйте доступ до потрібної інформації з будь-якої точки розташування


Піднесіть руку, якщо вам подобаються заборони! Ми так і думали. Ми надаємо можливість обійти блокування вмісту: ви можете читати, дивитись і користуватись у мережі всім, що знайдете, незалежно від того, де це розташовано.


Безпека трансляцій на пристроях Smart TV із системою Android TV


Умощуйтеся на дивані якомога зручніше й влаштовуйте трансляції улюблених матеріалів безпосередньо за допомогою пристроїв Android Smart TV, Nvidia Shield TV або Mi Box. Хакери й обмеження доступу тепер у минулому. Привіт, великий екран!


Робіть це блискавично


Яка користь із безпечної, приватної точки підключення до Інтернету, яка навіть не завантажується? Ми постійно підвищуємо швидкість і продуктивність наших серверів, щоб ви могли користувалися швидким Інтернетом.

Узнать больше Скрыть подробности

Бесплатная ознакомительная версия

Скачать Avast Secureline multidevice ( VPN)

Варианты покупки

Windows

Другие программы этого разработчика

 • Avast Business Antivirus Антивирусы для организаций
  Рейтинг:
  от 835 грн. Купить

  Avast Business Antivirus предлагает организации защиту от всех видов вирусов и другого вредоносного ПО. Решение включает сертифицированный, отмеченный наградами модуль защиты от вирусов и шпионов, антиспам и файрволл, модуль сканирования поведения SmartScan, экран файловой системы, email и веб-экран и т. д.

 • Avast Cleanup Premium Антивирусы для дома
  Рейтинг:
  1 410 грн. Купить

  Настройка, збільшення швидкості та відновлення продуктивності ПК З часом комп’ютер починає працювати повільніше. Позбавтеся проблем, що уповільнюють його роботу, за допомогою запатентованої інноваційної технолог...

 • Avast Mobile Антивирусы для дома
  Рейтинг:
  от 226 грн. Купить

  Avast Mobile Security — антивирус для Android. Защитите свое мобильное устройство с помощью самой надежной в мире бесплатной антивирусной программы.

 • Avast Premium Security Антивирусы для дома
  Рейтинг:
  от 1 692 грн. Купить

  Avast Premium Security для Windows: Блокує віруси та шкідливі програми в режимі реального часу. Сканує бездротові мережі на присутність в них різ...

 • Avast Ultimate Антивирусы для дома
  Рейтинг:
  от 2 820 грн. Купить

  Avast Ultimate — всё, что нужно для защиты и эффективной работы ПК, в одном простом в использовании пакете премиум-класса: антивирус для обеспечения максимальной защиты от вредоносного ПО и программ-вымогателей, полная конфиденциальность при просмотре веб-сайтов, совершении банковских операций и покупок в Интернете, простое и надежное управление паролями и защита данных, инструменты для ускорения работы ПК.

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.