(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Час поновити просрочену ліцензію

До 30.09.2021
Осталось 58 Дней
Час поновити просрочену ліцензію

З 01 червня до 30 вересня 2021 року включно користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес-версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається можливість здійснити поновлення на пільгових умовах та за спеціальними цінами.

Забув придбати поновлення? Не страшно! 

01  червня  - 30  вересня  2021 р.

З 01 червня до 30 вересня 2021 року включно користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес-версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається можливість здійснити поновлення на пільгових умовах та за спеціальними цінами. Зокрема, під час поновлення ліцензії на 1 рік надається знижка 40% від прайсової вартості нової ліцензії. У разі поновлення ліцензії на термін від 1 року ціна розраховується залежно від кількості років та пристроїв.

Звертаємо увагу на те, що ця пропозиція розповсюджується тільки на електронні версії продуктів.

Здійснити поновлення на пільгових умовах можна протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів після закінчення дії ліцензії.

Спеціальні ціни на поновлення доступні користувачам комерційних ліцензій терміном дії не менше 1 року.

Здійснити поновлення за акційною ціною користувачі можуть одним з наступних способів:

  • Звернутися до наших спеціалістів з контакт-центру за телефонамы: (044) 201-03-77, (067) 009-03-77 та (050) 324-04-77
  • Надіслати заявку на електронну sales@allsoft.com.ua 

Для отримання більш детальної інформації про ціни та умови акції, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@allsoft.com.ua або за телефоном +380 44 5457726.

 

*Акційна пропозиція не поширюється на продукти: ESET Dynamic Threat Defense, ESET PROTECT Entry, ESET PROTECT Advanced, ESET PROTECT Complete, ESET PROTECT Enterprise, ESET PROTECT Mail Plus. Крім цього, пропозиція не розповсюджується на державні установи.

 

 

Список программ акции

  • Рішення забезпечує розширений захист електронної пошти та інших додатків Microsoft 365 від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингових атак за допомогою простої у використанні хмарної консолі управління. Основні функції та переваги рішення: • Антиспам • Антифішинг • Захист від шкідливих програм • Управління карантином • Автоматичний захист нових користувачів • Швидкі сповіщен...

  • Построенный на основе легендарной технологии ESET NOD32, продукт предоставляет надежную всестороннюю защиту рабочих станций под управлением ОС Windows. Качественная и эффективная защита компьютеров от всех известных и ранее неизвестных вредоносных программ.

  • Пакет программ ESET для обеспечения безопасности корпоративной сети и защиты рабочих станций (компьютеров, смартфонов, планшетов, файловых серверов) от различных видов угроз и кражи конфиденциальной информации.

  • Пакет программ ESET для обеспечения безопасности корпоративной сети и защиты рабочих станций (компьютеров, смартфонов, планшетов, файловых серверов) от различных видов угроз и кражи конфиденциальной информации.

  • ESET Endpoint Security – проактивная защита рабочих станций с многоуровневым обнаружением вредоносных программ.

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.