Наши сертификаты Наши сертификаты

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Безпечна і зручна віддалена робота з продуктами Microsoft

До 30.09.2021
Осталось 2 Дня
Безпечна і зручна віддалена робота з продуктами Microsoft

Організуйте свій домашній офіс за допомогою Windows 10 Pro і Microsoft Office і забезпечте собі все необхідне для безпечної і зручної віддаленої роботи.

Windows 10 Pro включає ряд можливостей, які не доступні в Windows 10 Домашня (Home), в тому числі і можливості, необхідні для безпечної і зручної віддаленої роботи. Наприклад:

  • Підключення до корпоративних мереж (мереж під управлінням домену). Основа основ централізованого управління комп'ютерами. Дозволяє ІТ-фахівцям управляти комп'ютерами, застосовувати групові політики, встановлювати додатки і оновлення, налаштовувати доступ до ресурсів.
  • Можливості керованого шифрування Bitlocker. Дозволяє ІТ-фахівцям ввімкнути шифрування на комп'ютерах співробітників, щоб надійно захистити конфіденційну інформацію при втраті або крадіжці комп'ютера співробітника.
  • Windows Information Protection (WIP). Засіб захисту, що допомагає у вирішенні однієї з найнагальніших проблем - навмисного або ненавмисного витоку інформації з пристроїв співробітників.
  • Віддалений робочий стіл. Співробітник може підключитися до свого комп'ютера з Windows Pro (що знаходиться, наприклад, в офісі) з дому або відрядження, побачити свій робочий стіл і використовувати весь набір доступних робочих інструментів.

Microsoft 365 - це хмарні сервіси, розміщені на платформі Microsoft, які об'єднують в собі звичні додатки Microsoft Office, а також електронну пошту бізнес-класу, загальні календарі, миттєві текстові повідомлення, відео конференції та обмін файлами. Microsoft 365 Business є найбільш оптимальним рішенням за вартістю для організацій з кількістю працівників до 300 осіб.
Microsoft Office Home and Business 2019 - пакет програмного забезпечення для впорядкування роботи в домашніх завданнях і з документами на малих підприємствах. В редакції Office для дому та бізнесу підтримуються інструменти і функції перегляду, створення, редагування і виведення на друк презентацій і текстових документів, нотаток і таблиць. Ви зможете обробити цифрові відеофайли і фотографії, а також скористатися комунікаційними можливостями додатків (послуги обміну інформацією, спілкування).

 

Список программ акции

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.