Наши сертификаты Наши сертификаты

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Главная > Новости вокруг софта > Оновлення CorelDRAW і нова версія CorelDRAW Technical Suite

Оновлення CorelDRAW і нова версія CorelDRAW Technical Suite

дата: 01.10.2021 / 00:00 Все новости
Оновлення CorelDRAW і нова версія CorelDRAW Technical Suite
CorelDRAW завершує комплектацію своєї продуктової лінійки професійного графічного програмного забезпечення за 2021 рік новим CorelDRAW Technical Suite і доступними тільки по підписці цінними оновленнями

Передплатникам CorelDRAW Graphics Suite надається інтегрований доступ до бібліотеки Google Fonts, а також до вдосконаленим процесам динамічного управління активами і віртуального співробітництва, які дають можливість дизайнерам ефективно реалізовувати їх творчий потенціал в коллаборатівной середовищі.


З представленими в останній версії пакету передовими інструментами, орієнтованими на прискорення зростання продуктивності і підвищення точності проектів, що розробляються, CorelDRAW Technical Suite спрощує робочі процеси створення технічної графіки.

Оттава, 30 вересня 2021 року. Corel поповнює лінійку професійних продуктів CorelDRAW® за 2021 року новими доступними тільки по підписці оновленнями CorelDRAW Graphics Suite 2021 і представляє CorelDRAW Technical Suite 2021 - новітню версію полноохватной пакета програмного забезпечення для створення вражаючих технічних дизайн-проектів і документації.

Незалежно від того, який продукт вибирають передплатники - CorelDRAW® Graphics Suite або CorelDRAW® Technical Suite, вони можуть користуватися гнучким рішенням, що надає доступ до самої останньої версії програмного забезпечення, високоефективним робочим процесам віртуального співробітництва та управління активами, додатковим шрифтів, креативним шаблонами і іншому творчому контенту.

вони можуть користуватися більш гнучким рішенням, що надає доступ до самої останньої версії програмного забезпечення, високоефективним робочим процесам віртуального співробітництва та управління активами, додатковим шрифтів, креативним шаблонами і іншому творчому контенту.

«Незалежно від того, чи працюєте ви в офісі, вдома або віддалено, сімейство продуктів CorelDRAW 2021 включає надійні пакети програмного забезпечення, з якими графічні фахівці можуть працювати як їм завгодно, коли завгодно і де завгодно, - каже Джон Фальсетто, старший директор по виробництву графічних і офісних додатків. - Завдяки новим функціям, корисного контенту та підтримці нових технологій, наші нові доступні тільки по підписці поновлення дозволяють творчим професіоналам і фахівцям в області технічної графіки отримувати максимальну вигоду з вкладених коштів і, як ми і обіцяли, містять все необхідне для досягнення успіху ».

Программы

  • CorelDRAW Technical Suite 2021 — профессиональный интегрированный графический пакет приложений для разработки и технического дизайна документации и иллюстраций, создания макетов, диаграмм и рисунков, соответствующих наивысшим отраслевым стандартам.

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.