(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Главная > Новости вокруг софта > Нова операційна система Windows 11

Нова операційна система Windows 11

дата: 22.06.2021 / 00:00 Все новости
Нова операційна система Windows 11

Рано чи пізно це повинно було статися.
Оновлення Windows, Microsoft повинні представити в рамках своєї презентації 24 червня в 18:00 за київським часом.

Воу воу воу ватс ап гайз!
Рано чи пізно це повинно було статися. Як би свого часу Microsoft не запевняли нас що Windows 10 буде останньою, але певно що це будет не так. Одного разу мало прийти глобальне оновлення яке сильно змінює систему настільки, що довелося б дати операційній системі новий порядковий номер або назву. Ось, по всій видимості, час прийшов.
Оновлення Windows, Microsoft повинні представити в рамках своєї презентації 24 червня в 18:00 за київським часом. Але випадково або невипадково рання збірка системи потрапила в мережу до презентації. А як відомо що в мережу потрапило, то звідти вже не вилучити.
Багато хто з вас напевно знають, що довгий час Microsoft розробляли спеціальну версію Windows - Windows 10X. Саме там з'явилася концепція меню пуск по центру, і деякі інші інновації. За підсумком проект Windows 10 X згорнули, ну а напрацювання в області інтерфейсу вирішено було впроваджувати в Windows 10, що зараз ми власне і спостерігаємо. Пізніше Microsoft заявила що осіннє оновлення принесе з собою велике оновлення інтерфейсу, і назвали його Sun Valley. Ну а тепер же стало відомо що разом з цим оновленням і система змінить свій порядковий номер.
І тепер залишилося дочекатися реліза і придбати ії собі.
Весь софт тільки на Allsoft!
Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.