Наши сертификаты Наши сертификаты

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Главная > Новости вокруг софта > Norton готується випустити на ринок майнер-антивірус

Norton готується випустити на ринок майнер-антивірус

дата: 20.12.2021 / 00:00 Все новости

Norton готується випустити на ринок майнер-антивірус


Ethereum

З таким явищем, як вірус-майнер, знайомі майже всі юзери мережі. Але ось антивірус-майнер – це щось новеньке. Саме такий продукт готується випустити на ринок компанія Norton для пакету Norton 360. Вбудований в антивірус майнер дасть користувачам змогу видобувати за допомогою своїх комп'ютерів Ethereum. Компанія вже відкрила обмежений доступ до нової функції для деяких клієнтів, а повний доступ з'явиться протягом найближчих тижнів.

Norton просуває свій майнер як функцію, яка покликана «захистити цифрове життя користувачів». За словами Norton, їм часто доводиться відключати антивірусні програми, щоб запустити звичайні майнери (більшість антивірусів їх блокують), але офіційний вбудований інструмент для видобутку криптовалюти позбавить цієї незручності.

Програма Norton Crypto використовує відеокарту комп'ютера для майнінгу Ethereum, який можна перемістити в хмарний гаманець для захисту від апаратних збоїв. Видобуток Ethereum останніми місяцями став порівняно непростою справою, тому більшості майнерів доводиться об'єднувати свої обчислювальні ресурси, щоб підвищити шанси на отримання валідного блоку. В даному випадку вони змушені також ділити і нагороду, і, можливо, Norton буде забирати маленьку частину як винагороду.


Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.