Наши сертификаты Наши сертификаты

(044) 201-03-77
(067) 009 03 77
(050) 324-04-77

Онлайн-консультант Здравствуйте! У Вас есть вопросы? Онлайн-консультант
Юридическим
лицам
Оставить заявку

Главная > Новости вокруг софта > Microsoft розповіла про нововведення і цінах Office 2021 без передплати

Microsoft розповіла про нововведення і цінах Office 2021 без передплати

дата: 21.10.2021 / 00:00 Все новости
Microsoft розповіла про нововведення і цінах Office 2021 без передплати

Реліз заплановано на 5 жовтня
Компанія Microsoft нарешті розсекретила основні нововведення і розцінки для пакета офісних додатків Office 2021.


Реліз заплановано на 5 жовтня
Компанія Microsoft нарешті розсекретила основні нововведення і розцінки для пакета офісних додатків Office 2021.
Microsoft в останні роки інтенсивно просувала Microsoft Office 365 і зробила модель поширення з підпискою основний для свого офісного пакету. Проте вона не забуває і тих, хто підписки з яких-небудь причин не любить. Як і минулого реліз, Office 2019, пакет додатків Office 2021 призначений для тих користувачів, які віддають перевагу заплатити один раз, а не оформляти підписку Microsoft 365 з постійними відрахуваннями.

Office 2021 стане доступний для користувачів в той же день, що і нова операційна система Windows 11 - 5 жовтня 2021 року. Як зазначає Microsoft, Office 2021 підтримується в Windows 11, Windows 10 і трьох останніх версіях macOS.

Версія Office 2021 для дому та навчання коштує 149,99 долара. Такий пакет включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Microsoft Teams для ПК і Mac. Office 2021 для дому та бізнесу варто 249,99 долара і включає в себе все, що є в домашній версії, плюс Outlook для ПК і Mac, а також права на використання всіх додатків Office в комерційних цілях.

Office 2021 отримав функції спільної роботи, наявні в Microsoft 365, зі спільним редагуванням в реальному часі, підтримкою хмарного сховища OneDrive і інтеграцією з Microsoft Teams. У Office 2021 оновлений дизайн з стрічковим інтерфейсом, закругленими кутами і нейтральної палітрою кольорів, яка відповідає змінам призначеного для користувача інтерфейсу в Windows 11.

Microsoft також додає деякі інші функції Microsoft 365 в Office 2021, включаючи сучасні функції Excel, поліпшення PowerPoint, покращений рукописний ввід в додатках Office і підтримку перекладу в Outlook.

Ось основні нові функції Office 2021:

 1. Функція XLOOKUP (ПРОСМОТРX) - допомагає знаходити елементи по рядках в таблиці або діапазоні на аркуші Excel.
 2. Підтримка динамічних масивів - нові функції в Excel: ФІЛЬТР, СОРТ, СОРТПО, УНІК, незабаром буде й СЛМАССІВ.
 3. Функція LET (НЕХАЙ) - дозволяє присвоювати імена результатами обчислень.
 4. Функція XMATCH (ПОІСКПОЗX) - шукає зазначений елемент в масиві або діапазоні комірок і повертає відносне положення елемента.
 5. Покращена запис слайд-шоу - ця функція PowerPoint тепер включає запис відео виступаючого, рукописного введення і лазерної указки.
 6. Відтворення розчерків пера - якщо ви використовуєте рукописний ввід в PowerPoint, то тепер можна покроково демонструвати етапи малювання або показувати процес обмірковування.
 7. Упорядкування елементів на слайдах для засобів читання з екрану - можна переглядати елементи в порядку читання з екрану і реорганізовувати їх потрібним чином.
 8. Перекладач і рукописний ввід - можна коментувати електронні листи в Outlook, додавати примітки до зображень в листах і переводити електронні листи більш ніж на 70 мов.
 9. Швидкий пошук Outlook - результати пошуку тепер відображаються дуже швидко, з безліччю способів уточнити і відфільтрувати результати.
 10. Підтримка формату OpenDocument (ODF) 1.3
 11. Оновлена ​​вкладка Draw (Малювання) - можна швидко міняти колір всіх інструментів рукописного введення в одному місці, додані точковий ластик, лінійка і довільне виділення.
 12. Покращення продуктивності.

Каталог
Разработчики
Вы используете устаревшую версию браузера .
Наш сайт построен на передовых и современных технологиях, поэтому при использовании устаревших версий браузера некоторые элементы могут отображаться некорректно.
Мы рекомендуем вам обновить браузер до последней версии.